Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felmond valaki minek kell...

Ha felmond valaki minek kell ott ülni a munkaértekezleten az utolsó napon?

Figyelt kérdés

Felmondási idő 30 nap mely épp tegnap járt le. De azért ott kellett ülni a szokásos rutin munkaértekezleten. Kérdés minek ha egyszer az értekezlet témája a jövő hónap beosztása feladatai és az a felmondót már nem érinti.

De akkor minek kellett ott ülni?


2020. jún. 30. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát minek ültél ott?
2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem ültél volna ott, mi lett volna, kirúgnak? :)
2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert Balázskát mindenki szereti szívatni.
2020. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy főnöknőm, aki kirúgott, és a hátralévő ledolgozandó idő alatt még elvárta volna, hogy dolgozzak :D LOL. Egy hónapig táppénzen voltam, a maradék időben meg nem csináltam semmit. Tényleg mit tud tenni, talán kirúg még egyszer :D
2020. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az a napod még kifizetési tétel a kifizetési számládon. Felháborodni akkor lenne okod, ha ezen az értekezleten téged bombáztak volna folyamatosan olyan kérdésekkel, kérésekkel, amelyek a jövőben esedékes problémák megoldására mutatóak.
2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
4: Kirúg rendkívülivel, azonnali hatállyal, fegyelmi okok miatt, és esetleg még pert is akaszt a nyakadba.
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hátha hajlandó vagy még dolgozni. Olyan felmondott kollégám is volt, aki még simán osztotta az észt, meg beleszólt, hogy mit hogy csináljunk, miközben következő héten már ott se volt a cégnél.
2020. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Hátha hajlandó vagy még dolgozni. "


Egy értekezleten mit kell dolgozni? Ott semmit se kell dolgozni. AMikor meg vége volt, felálltam ittam egy kávét majd lejárt a

munkaidőm. és hazamentem végleg mert az volt az utolsó napon. Sok értelme volt berángatni engem az értekezletre.

Nehogy utolsó nap másfél órával korábban hazamenjek. Nehogy! Összedőlt volna a világ.


Főleg hogy az utolsó 2-3 napban kb semmit se csináltam már.

2020. jún. 30. 14:26
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt jelezheted a pénzügyi részlegnek is, - boldogan kurtítanak meg a saját bevallásod szerint is érdemi teendő nélkül eltelt idő arányában.
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"boldogan kurtítanak meg a saját bevallásod szerint is érdemi teendő nélkül eltelt idő arányában."


HA ez ok a megkurtításra akkor a főnöktől vonják le. Ő adatta le velem a munkaeszközöket már 3 nappal a vége előtt. Eszköz nélkül pedig csöppet nehéz...

Tudod ha a kertész kezéből kiveszed a kapát (csak hasonlat )akkor nem kérheted számon miért nem kapál.

2020. jún. 30. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!