Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a Gödi...

Mi a véleményetek a Gödi Samsung gyáráról? Szerintetek megéri oda beadnom a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Olvastam egy pár álláskereső oldalon hogy oda keresnek gépbeállítótól kezdve raktárosig.... egy jó pár pozícióba keresnek embereket. Néztem a google értékelésnék hogy osztályozták ott az emberek + a kommenteket is elolvastam de biztos ami biztos itt felteszem ezeket a kérdéseket róla .:


Mi a véleményetek a Gödi Samsung gyáráról? Valaki dolgozik ott? Milyenek a körülmények ott? Milyen ott a fizetés és mennyi? Milyen ott a munkabeosztás? Milyen ott a közösség? Szerintetek beadjam oda a jelentkezésemet?(Göd nincs a közelbe azért kérdezem)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)



2020. júl. 2. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ismerosom dolgozik ott targoncaskent, 12 orazik, 3 nap munka + 3 nap szabadja van. Fizetessel megvan elegedve, korulmenyekkel is
2020. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Minden korábbi kérdésnél leírtam, kerüld őket amennyire lehet.

Teljesen más mentalitás, munkamorál, ahogy a koreaikat hozzáállnak mindenhez. Persze egy operátornál keveset számít, de akkor is.

2020. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A koreaiak rendesek. A magyar oldalról sok a proli. Az ukránok néha buták. De amúgy lehet dolgozni
2020. okt. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!