Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon belül hova...

Magyarországon belül hova érdemes költözni ahol van élet és van bőven munkalehetőség is amit meg is fizetnek? (Budapesten kívül)

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Alkalmazottként a legjobban messze Sopronban fogsz élni (nyilván feltételezve, hogy a jepenlegi pozícióddal egyazon szinten fogsz dolgozni, csak Ausztriában), azért jönnek ide Pestről is rengetegen.

Élet azért akad, de nyilván Pesthez nem mérhető.

Viszont 1 óra alatt bőven Bécsben vagy, ha nagyvárosra vágysz.

2020. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Mi a Velencei-tó partján lakunk. Nyáron tömegek vannak itt, ugye a strandszezon miatt. Télen nyugisabb, de nem kihalt a város. Boltok, minden mennyiségben, posta, iskola, éttermek... minden ami kell.

Kocsival 20perc székesfehérvár, megyeszékhely. Budapest sem nagy távolság.

Férjem vállalkozó, ha 3x ennyi embere lenne is lenne elég munkájuk. Én irodában dolgoztam (1 éve gyeden vagyok) nem panaszkodhatok.

2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Nyugat-Magyarország jutott elsőként az eszembe, azért amit az első válaszoló is leírt.
2020. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Balaton, m7 vonalában bárhol...

Nyáron itt is van élet, télen meg 1 óra alatt Bp-n vagy.

2020. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Balaton hátránya annyi, hogy, ha nem nyár van, akkor nehézkesebb megélni.


Egy ismerősöm mondta, aki a Balatonnál él, hogy kb 4 munkát csinál és alig várja a nyaralat, hogy jöjjön a sok városi meg külföldi.


Én amúgy pont a nyarakat utálnám a Balatonnál, hogy minden békés az évben és nyáron meg, amikor élvezném a napsütést, ott van lent egy csomó külföldi, pesti, máshonnan érkező.

2020. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!