Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha Navhoz Budapestre jelentkez...

Thomasss12 kérdése:

Ha Navhoz Budapestre jelentkezek, mint pénzügyőr és sikeresen felvesznek a szállást ők biztosítják? I. besorolást néztem ki, ha jól tudom ez tiszti beosztás. Illetve kB. Mennyi a fizetés? KB. 260nettóra tippelek

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és diplomás. A katonaságnál a szállást biztosítják illetve a bv-nél is.

2020. júl. 7. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lószart.
2020. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A regionális parancsnokság személyügyi részlegénél érdemes puhatolózni. Az átfutási időre mindenféleképpen érdemes biztosítanod valami saját szállást. Az egészségügyi, mentális, fizikai alkalmassági vizsgálatok, erkölcsi bizonyítvány, - ha a beosztásod indokolja, akkor - a C-típusú ellenőrzés és a szolgálati elhelyezés lehetőségeinek vizsgálata jelentős időt fognak igénybe venni. A pénzügyőrök - az átlaghoz képest - nem keresnek mostanában rosszul, de ehhez számos korlátozást viselnie kell egy pénzügyőrnek. Az egyik legfontosabb, hogy műveleti dolgokról nem fecsegnek.
2020. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A diploma megléte nem jelent automatikusan tiszti beosztást. Az is kérdés, hogy szakirányú diploma-e?


A tiszti beosztás státuszfüggő. Ha van éppen szabad tiszti státusz, akkor kaphatsz. Ha nincs, akkor akár éveket is lehet várni, hiába szakirányú a diploma. Ez jelenleg kihalásos elven működik. Nagyon sokan dolgoznak éveket tiszthelyettesként, mire végre kaphatnak tiszti besorolást.


Szolgálati férőhelyet biztosíthatnak, de nem kötelező, csak lehetőség. Ez is korlátozott számú, tehát az adott hivatalnál kell érdeklődni a lehetőségekről.

2020. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!