Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közvetítő cégnél dolgozom,...

Közvetítő cégnél dolgozom, akik időszakosan különböző helyekre küldenek dolgozni. 6 napja vagyok egy helyen, ahol egyik kolléga folyamatosan a mellemmel szemez. Vajon miért?

Figyelt kérdés
(Nem rakom ki, nem kivágott a felsőm, mellem nem nagy, de formás.) Ma 4 órát kettesben dolgoztunk egy irodában, és ültünk a nagy csöndben. Előtte a munkáról lelkesen magyarázott, általános barátkozós kérdéseimre válaszol, de semmire nem kérdez vissza, nem érdeklődik. Föladtam. Nem akarok tőle semmit, csak megszoktam, hogy a legtöbb kolléga szívesen beszélget velem. A többiek fossák a szót, érdeklődnek, poénkodnak, ő meg nem is beszélget velem. De akkor minek bámul?

2020. júl. 7. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Lehet,zavarban van,azért nem mer beszélni.
2020. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Neked minden baj, kérdező.
2020. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért bámul, mert tetszel neki? Vagy a melled tetszik neki, azért nézi! Pont ez okozza a csendet is.


Vagy ez mellé még kevésbé szociális vagy már van annyira értelmes, hogy belátta, hogy a munkahely, nem baráti kör, nem csevej.


Bármennyire is szeretnéd ezt, kedves kérdező!


Valószínűleg a válaszom első fele...

2020. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem akar mindenki beszélgetni, ez, ne zavarjon. Lehet tetszik neki a cicid na és? Amíg nem tesz szexuális megjegyzéseket ne zavarjon vagy ülj úgy, hogy ne tudjon bámulni. De amúgy is felesleges fennakadni ezen az egészen, mert pár nap múlva úgyse leszel ott.
2020. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!