Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell csinalni amikor...

Mit kell csinalni amikor bemész egy diákmunka közvetítőhöz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek és nem tudom mire számítsak. Eléggé izgulok

2020. júl. 9. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Tagságot fognak veled köttetni. Kérik a diákod, számlaszámod stb. Ha nem vagy 18 szülői aláírás kell.

Ha majd ezzel a papírral megvagy, megkédezik valami konkrét elképzelésed van-e. Ha nincs, elmondják milyen szabad diákmunka van náluk éppen. (A vírus miatt ne számíts sokra, sőt örülj ha van.. sajnos)

Érvényes tüdőszűrő kelleni fog. El fognak küldeni üzemorvoshoz. Azt hogy fizetik, te fizeted, vagy részben te részben ők azt szövetkezete válogatja. Ahogy azt is hogy kell-e hozzá időpont vagy soron kívül fogad. De mindent el fognak mondani ott neked. Ne izgulj, nekem már 4 helyen van tagságom, az a tapasztalatom hogy mindenhol nagyon kedvesek.

2020. júl. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Amit az első írt csak annyit tennék hozzá, hogy jogviszony igazolást is kérnek majd, azt is szerezz be.
2020. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem most csak a diákigazolványt kérték, a vírus miatt ugyanis nem mindenhol lehet jogviszony igazolást kapni :/
2020. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Manapság már azonnal beléptetnek, ha bemész érdeklődni? (Nem kötekedésből) Mikor én olyan 15 éve elkezdtem diákmunkázni, akkor kellett csak belépni, mikor már volt konkrét munkaajánlat, addig minek. A tagdíjat pedig az első fizuból vonták le. Üzemorvos, tüdőszűrő is már most kell? És ha a munkahelyen nem is kérik mondjuk utóbbit? Az orvosi vizsgálat is értelmetlen úgy, hogy ki tudja, mikor fogsz dolgozni.
2020. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Én vagy 6 ilyennek voltam tagja és mindenhol beléptettek mert sosem lehetett tudni, hogy mikor lesz munka (persze nem erőszakkal de ajánlották, hogy azonnal lépjek be). Volt ahonnan végül sosem kaptam munkát de többször még aznap este vagy másnap már hívtak. Igaz a tüdőszűrőre meg az üzemorvosra adtak határidőt, viszont ha kiküldtek dolgozni, akkor soron kívül intéztek időpontot is a vizsgálatokra mert addig fizetni se tudnak amíg a papírok nincsenek rendben. Az újakat általában akkor hívják ha a régebbiek valami miatt kiesnek vagy nincsenek elegen, ezért fontos az első pár alkalommal azonnal ugrani bármilyen munkára és utána már hívnak rendszeresen. De aki elutasítja az első 2-3 melót, azt utána sem fogják hívni többé.
2020. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!