Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvodapedagógus diplomával hol...

Óvodapedagógus diplomával hol lehet elhelyezkedni, óvodán kívül? Sajnos nem találok ovit ahol dolgozhatnék, így szeretnék valami más lehetőséget keresni.

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Bolti eladó, raktáros

Gyári szalagmunka

Takarító

2020. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Erre mifelénk kb minden második hirdetésben óvodapedagógust keresnek.Esetleg valami gyerek otthonba vagy bentlakásos intézményben ahol vannak kisebb gyerek is.
2020. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekotthon tudnám én is javasolni.

De igazából nem véletlenül mondtam le én is az óvodai karrierről. Nagyon szerencsésnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyen téren munkát találhasson. Nekem se Békés megyében, se Budapesten nem sikerült, pedig igazán nem mondhatja senki se, hogy nem kerestem kitartóan.

2020. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkora hiány van, hogy nem hiszem el hogy nem találtatok. Csak az én óvodámban 6!!!! üres hely van. Közigállás-on több száz hírdetés van.
2020. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha hiszed, ha nem, sajnos ez van.... Van ahol hiány van, van, ahol nincs.

2020. júl. 11. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is óvodapedagógus diplomám van, de én pl. gyárban dolgozom. Mehetnék óvodába is, mert a városban és a környéken is rengeteg üres hely van, de itt sajnos jobb a fizetésem. Majd családalapítás után tervezek oviban elhelyezkedni.
2020. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőm Budapesten egy hónapja 3 óra alatt talált óvónői állást államiba.
2020. júl. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!