Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány állásra jelentkeztél...

Hány állásra jelentkeztél mire felvettek valahová?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 13:59
A kérdező szavazást indított:
0
1
2-3
4-10
11-20
20-40
40-100
100-200
200-500
500+
43 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Itt az a kérdés, hogy hányra fogok még. :)
2020. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Sikertelenseg egyik oka az alkalmatlansag. Ertem en, hogy penz kell az elethez ezert dolgozni kell valahol a fizetesert ... de ha olyan poziciokra is jelentkezel amihez fingod sincs, akkor ne csodalkozz ha nem sikerul elhelyezkedni.
2020. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A legutóbbi váltásomnál volt vagy 80 állásinterjúm, mire megtaláltam azt a helyet, ahol minden stimmelt ÉS ők is engem kerestek. A többinél vagy engem utasítottak el, vagy én utasítottam el őket, miután az interjún kiderült számomra, hogy nem szeretnék ott dolgozni. Nem akartam akárhová átmenni, így én is válogattam.

Megérte, most olyan helyen dolgozom, amit imádok és ahonnan jó darabig nem tervezek váltani és eddig kétszer is előléptettek 3 év alatt, szóval ők is becsülik a munkám.

2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül így 12 év alatt 100 körüli állásokra jelentkeztem de mindig csak olyanokra vettek fel ahol nem tudtam teljesiteni a feltételeket vagy pedig a munkatársak miatt hagytam ott a céget a végén
2020. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Elsö jelentkezésre felvettek (csoportvezetönek), amikor felmondtam, a következö elsö helyre megint simán bekerültem.
2020. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Elso munkahelyemre ugy vettek fel hogy konkretam nem is dolgozni jelentkeztem.

Tobbi melom is egy jelentkezes volt.

2020. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én most tervezem otthagyni a 2. munkahelyem. Mivel hiányszakmam van, így kB bárhova felvesznek.

Ennek ellenére most 3 helyre adtam be az önéletrajzomat 1 hónap alatt és a 3. jelzett csak vissza.

2020. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kb egy évig voltam álláskereső. 1-2 kivételtől eltekintve az összes helyről visszajeleztek amit megpályáztam, mert nagyon könnyen eladható önéletrajzot hoztam össze, viszont vagy az interjúkon derült ki hogy a könyvet nem a borító alapján ítélik meg a profi hr-esek, vagy pedig náluk volt valami ami nekem nem tetszett és ezért visszamondtam. Az egyik helyen meg jól át is vertek, ami nagyon rosszul esett, de szerencsére nem volt időm depizni (mert amúgy az jött volna), mert hívott egy fejvadász hogy van egy jó ajánlata, próbáljam meg. Én megpróbáltam, és azóta is ott vagyok :)
2020. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó. Mikor munka mellett néha nézegettem más állásokat (mert mindig keressük a lehetőségeket alapon), volt hogy nagyon megtetszett egy-kettő, ahová el is mentem interjúra, egyiknél még haza se értem, de már jelezték, hogy küldenék az ajánlatukat. Ekkor nem mentem át, mert annyival nem volt jobb (nem csak a fizetést néztem, hanem egyéb feltételeket is) .

Viszont mikor pár évvel később munkanélküliként munkahelyet kerestem, jelentkeztem vagy 10-15 munkahelyre, mire behívtak valahová is. Végül a 4. Helyre ahol interjún voltam felvettek volna.

2020. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!