Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem ki vagyok tagadva,mi...

Úgy érzem ki vagyok tagadva,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diákmunkán vagyok. Eljöttem dolgozni,viszont eléggé kitagadottnak érzem magam. 3 évvel idősebbek azok,akikkel dolgozok,és úgy tűnik,mintha semmibe vennék,amikor odamegyek hozzájuk beszélgetni,hamar lezárul,sehova nem hívnak,itt vagyok egyedül. Alig várom,hogy vége legyen a napnak,és végre kiszabaduljak innen. Reggel gyomorgörccsel kelek fel,hogy megint egyedül stb.. Mit tegyek?

2020. júl. 14. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen hely, fogd magad és menj onnan. Komolyan mondom. Nem kell ilyen helyen maradni, ezer és egy másik hely van ahol dolgozhatsz.

38N

2020. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőség, keress másik munkát szerintem is, mert ez nem fog megváltozni. Én is jártam már hasonlóan, tényleg elég szar érzés, de vígasztaljon, hogy ez nem azt jelenti hogy te nem vagy jófej, hanem hogy szimplán a kollégáid bunkók.


Ha nem tudsz munkahelyet váltani, akkor pedig bűntudat nélkül szard le őket te is. Telefonozz, olvass, foglald el magad nélkülük az üres percekben. Ez csak egy diákmunka, nem ér annyit, hogy emiatt érezd magad szarul


25N

2020. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, nem kell erőltetni. Van ilyen. Mivel diákmunka gondolom nem maradsz sokáig.
2020. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Velem is volt ilyen. Azért állnak így hozzád mert azt gondolják hogy 1-2 hónap és soha többé nem látnak, szóval nem igazán tartozol közéjük.
2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,igazából júli 19-ig maradok,addig is beszélgetek a vendégekkel! Megnyugtat,hogy nem csak én voltam/vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben! Vasárnapig talán kibírom,annál tovább nem bírnám. Nagyon rossz érzés így egyedül! :/ Pedig tényleg nagyon szívesen jöttem ide dolgozni!
2020. júl. 14. 10:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Elírtam,júli 21-ig maradok,megnéztem! :( Mégjobb,de megpróbálok elmenni magammal..
2020. júl. 14. 10:14
 7/10 A kérdező kommentje:
*ellenni magammal
2020. júl. 14. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztaltam higy az olyan munkáknál ahol gyakran cserélődnek a dolgozók ez gyakori. Úgy gondolják hogy miért barátkozzanak ha úgyse maradnak sokáig.
2020. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Júli 21 mindjárt itt van, ezt fél lábon is kibírod;)

Tudom...rossz érzés, de hidd el van rosszabb.

Amíg nem állnak beléd, nem aláznak meg, addig simán lehet ott dolgozni.

2020. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy legalább nem csesz/tetnek az rosszabb lenne
2020. júl. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!