Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék, ha a főnök meg...

Mit tehetnék, ha a főnök meg akar dönteni?

Figyelt kérdés
Több munkahelyemen is gond volt, hogy a férfi főnököm ki akart velem kezdeni. Mivel egyiknek sem hagytam, így gorombák lettek velem, majd vagy valami mondvacsinált indokkal kirúgtak, vagy elérték, hogy nekem ne legyen kedvem maradni. Akadt, aki ugyan nem játszott nyílt lapokkal, de simán elvárta, hogy hagyjam, hogy megfogja a kezem, derekam (hosszasan, nem csak hozzám értek kicsit) stb. Nem hagytam, mert nekem ez nem fér bele, engem nem kell fogdosni...ennek is rossz vége lett. Rólam: kedves természetű ember vagyok, viszonylag könnyen teremtek új kapcsolatokat. Ezt flörtölésnek vehetik?? Hogy viselkedjek akkor, hogy ne tűnjön annak? Én rontok el valamit? Elegem van abból, hogy attól, hogy valaki jóval magasabb beosztású, azt hiszi, hogy bármit megtehet bárkivel. Hozzáteszem, mindannyian házasok voltak, mégis az én magánéletemmel foglalkoztak volna. Ebből is elegem van, hogy sokszor faggattak már az első hetekben, mert ők itt mindent megbeszélnek a munkatársakkal, mert a kis létszám miatt családias hangulatot akarnak...
2020. júl. 14. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Tarts távolságot, ha több munkahelyen előfordult, akkor lehet te vagy túl közvetlen.
2020. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálkozva közlöd, hogy jó lenne, csak félsz, hogy a barátod megtudja és megint börtönbe kerül az erőszakos természete miatt.
2020. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent az, hogy dönteni?
2020. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is szerintem hozzád hasonlóan kedves, nyílt ember vagyok és bizony a barátom már sokszor magyarázta, hogy ezt a férfiak sokszor félrértik és azt hiszik, felhívás keringőre. Kerültem is már hülye helyzetekbe én is emiatt, de megváltozni nem nagyon tudok. Annyit tehetsz, hogy vagy olyan helyet keresel, ahol női főnököd van, vagy ha ez nem opció, akkor a férfi főnökkel a kezdetektől fogva tartod a 2 lépés távolságot. Lehetsz kedves, de legyél kicsit távolságtartó, esetleg már az elején megemlítheted/elejtheted, hogy van barátod/férjed. Kerüld mindenképpen a testi érintkezést, ne maradj kettesben pasival. Nyilván a megközelíthetetlen jégkirálynő se megoldás azért... ahh nem tudom, remélem végső soron találsz egy normális helyet, ahol nem minden pasi a farkával gondolkodik.
2020. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy védekeztem ez ellen, hogy meghíztam, persze nem tudatosan... úgyhogy óvatosan a kezelésével, ne menekülj ebbe.

Szerintem jégkirálynőnek kell lenni, tartani a távolságot. Én is ösztönösen voltam kedves, segítőkész, és teljesen félreértelmezték..

2020. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez többször is előfordult, akkor lehet, hogy túl közvetlen vagy tényleg.
2020. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy volt olyan, hogy tartottam a távolságot erre kiakadt rám a főnök, hogy ne viselkedjek már úgy, mintha meg akarna erőszakolni. Meg hogy én milyen merev vagyok stb...akkor meg ilyeneket kaptam. Nagyon rossz ez az egész, hiszen, - ahogy többen is írtátok - saját személyiségem elnyomása, mikor nem lehetek kedves és segítőkész.
2020. júl. 14. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor vágd ezt a fejéhez:" Jó, de akkor megdugni se akarjál, te f*sz." 😃
2020. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel, mert direkt bántani akarnak és elbizonytalanítani (a megfelelési kényszerre apellálnak). Illetve nem tudom, hogyan öltözködsz, mennyit adsz magadra, de ha szeretsz megjelenni, akkor ebből is vegyél vissza a munkahelyen, legyél észrevétlen.
2020. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Húzd lejjebb a redőnyt a kirakaton...kirakatzár;)

Ne kedveskedj, mint egy pincér...


Mondjuk, ha tudnánk munkádat, akkor egyszerűbb segíteni...

2020. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!