Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok jóra nem számíthatok? Itt...

Sok jóra nem számíthatok? Itt a karrierem vége?

Figyelt kérdés
Volt egy elintézendő teendő, ám minden kulcsrészletről az utolsó pillanatban értesültem, így szinte semmit sem tudtam intézkedni. Kellett volna kapnom valamiféle megbeszélésre meghívót, arra sem kaptam, így kapkodva valamit sikerült produkálni. Új vezetés van, most eléggé kell kapkodni. Végül ott tart a dolog, hogy felettem úgy állították be /a saját érdekük védelmében/ hogy az egész mulasztás miattam van, így a nevem felkerült a vezérigazgató asztalára, ő pedig üti jelenleg az asztalt emiatt. Szerintetek elküldhetnek? Kerültetek már ilyen helyzetbe? Köszi!
2020. júl. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő, hogy elküld-e...

Keress másik helyet gyorsan.

2020. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ha tudtad, hogy van egy határidőd, és láttad, hogy nem jön hozzá anyag, akkor miért nem érdeklődtél? Mentél utána? Írtál e-mailt a főnöknek, hogy nincs anyag, pedig kellene? Hogy kéred, adja oda, mert X idő ezt rendesen megcsinálni?


Ha pedig azt sem tudtad, hogy lesz ilyen feladatod, akkor meg gondolom nem nehéz bebizonyítani, hogy késve adták ki neked.

2020. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindezt tudod bizonyítani, akkor nyert ügyed van, ha semmit akkor..


Szóval elő az IT-s kollégát, bejövő levelezésed aznapra vonatkozó összest listázza-és told oda a főnöknek. Ezzel aki azt mondta, hogy neked elküldte a dolgokat, kissé kellemetlen helyzetbe fog kerülni és magyarázkodhat ő-helyetted.Bizonyítsa be, hogy az általa lett levélkéd, meghívód akármid mikor küldte ki-no és hová. Nem is értelek, hogy ez neked, hogy nem jutott eszedbe..


Ha megtudod magad védeni, akkor miért hallgatsz?

2020. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Ha megtudod magad védeni, akkor miért hallgatsz?


Azért mert új vezetőség? Pont az újaknál tudsz nagyot dobbantani, ha nem reszketsz, kiállsz magadért, és a munkádét, és bizonyítod az igazad, hogy nem egy bólógató János vagy.

2020. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Megkérdeztek, elmondtam hogy semmiféle megbeszélésre nem kaptam meghívót. Volt egy határidő, de azt annyira késve küldték meg hogy egyszerűen nem tudtam ellátni a kijelölt feladatot, más úton kellett megoldani ami nem tetszett a vezetőségnek. Biztos hogy meg fognak róni, mert a ranglétra alján vagyok és sajnos a szavam kevesebbet ér. De remélem valahogyan megúszom...

2020. júl. 15. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
5 Mondtam, hogy mit tegyél. Győzni fogsz ha megléped csak elő a bátorságot.
2020. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!