Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utàlod a munkahelyedet?

Miért utàlod a munkahelyedet?

Figyelt kérdés
A kérdés csak azoknak szól,akik utàljàk. Miért nem szereted?
2020. júl. 17. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A mostani helyem szeretem, a régit a főnök és a társaság miatt utáltam, azért is hagytam ott.
2020. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert a fönök(közvetlen kedves szep fiatal) ramozdult a baratomra (egyidösek)es forditva. Es joforman a parom "mentalis szeretöjével"dolgozom együtt. En vagyok a "gyertyatarto".Csuda mokàs.
2020. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére már túl vagyok ezen, mert váltottam, de az előző munkahelyemet a munkabeosztás miatt utáltam. Igaz, 6 órás volt, de délutáni és éjszakai műszak váltotta egymást. Hazamentem éjszakásból, másnap mehettem délutánra, délutános után másnap éjszakára és így tovább. Soha nem tudtam kipihenni magam, mindig olyan voltam, mint a mosott sz@r. Ha valaki szabadságra ment, vagy lebetegedett, helyettesíteni kellett. Volt hogy a pihenőnapom reggelén szóltak, hogy délután, vagy éjszaka be kéne jönni valaki helyett. Egy percig se bántam, hogy otthagytam. Most nyolc órában dolgozom, de állandó műszakban 07-15-ig.
2020. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

"Hazamentem éjszakásból, másnap mehettem délutánra, délutános után másnap éjszakára és így tovább. "


Ezt hogy kell elkepzelni? Pl hazamentél reggel 7 re es masnap mentél dolgozni pl du 14 re? Azaz közte volt 30 ora szabad. Akkor miert nem voltal kipihent?

2020. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvárások irreálisak, de az anyagi és szakmai, menedzsment támogatás zéró.

Folyamatos zaklatás.

Hisztis kollégák.

2020. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom. Maximum néhány kolléga hozzáállása bosszant
2020. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Bocs màr hogy szerettem volna megérteni az egyik vàlaszt..engem nem csinalna ki a valtott müszak sztem
2020. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam csak mert nem szeretek dolgozni. Főleg nem keményen. Úgyhogy kiléptem. Azóta max laza munkát vállalok.
2020. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is alapból nem szeretek dolgozni.


50 percre van a munkahely, Budapesten belül, pedig nem külváros és ahol lakom se az. A társaság nem a legjobb. A teamleader katasztrófa. Végiglazsálják a napot, de ha nekik kell valami, akkor azt azonnal.

Nem az a munkaköröm, mint amire felvettek és így szakmailag nem fejlődök, hanem felejtek. Nyáron tanulhatok esténként, hogy ne felejtsek annyit. Persze esti egyetemre járok, tehát most kellene pihennem.


Asszem ennyi.



Tökjunior vagyok, jelenleg beadni sincs hova...

2020. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem utálom, csak a kollégák rinyálását unom.
2020. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!