Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bartenderként dolgozni?...

Milyen bartenderként dolgozni?Megéri vendéglátózni? 19/F

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 1 éve érettségiztem. Nem voltam benne biztos mit akarok egyetemen ezért elmentem egy 2 éves vendéglátós suliba, előtte soha nem volt közöm a szakmához. Jövőre szeretnék egyetemre jelentkezni. 1 éve még nagy álmaim voltak minden téren és mostanában teljesen céltalan vagyok. Vendéglatason belül megtetszett a bartender, felszolgalo szakma. Gyakorlati munkahelyen nagyon jól érzem magam, imádok a vendégekkel beszélgetni pedig elég introvertarlt személyiség vagyok de valahogy szeretek velük beszélni néhány jó szót és mindig kapok tőlük valami pozitívat néhány jó szót amitol jó kedvem lesz. A kollégák aztmondjak nagyon ügyes vagyok gyorsan tanulok. Na de belegondolva jövőre el szeretnék menni tanulni szülők unszolasara legyen egy diploma amivel nincs semmi baj. De nincs motivációm már, el tudok menni egyetemre tanulni mert nem vagyok hülye de nem látok semmi olyat ami tüzelne. Tetszik ez a szakma de a kollégák mondják 15 órát dolgoznak reggel 8 tol heti 4x és nem tudom bírnám e. Élvezem de valahogy akkora motivációm nincs mert lesz egy jó munkám egy nagyon jó helyen ahol most gyakszizok, de nem látom hova lehetne feljebb és csak így ezt csinálni hosszú távon nem ad lökést. Nagyon összeszedetlen lett a szöveg amiért bocsánat! Van valaki hasonló szituban mit kéne ilyenkor csinálni ha teljesen bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban úgy hogy évekig egy nagy álmaim voltak a de idén valahogy teljesen eltüntek és csak egy egyszerű szakmunkast látok magamban.
2020. júl. 17. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor 20 vagy 19?
2020. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!