Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért cikiznek állandóan a...

Miért cikiznek állandóan a melóhelyen, mióta megvallottam, hogy fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
Teljesen bolondnak néznek, mindenbe belekötnek, lassan már a szakmai tudásomat is megkérdőjelezik....

2020. júl. 18. 13:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
85%

A szavazás titkos, ha nem akarsz problémát akkor ezt titokban is tartod, nem véletlen, hogy TITKOS a szavazás...


Magyarországon, még családi körökben is tabu a politika, nemhogy a közéletben.

2020. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
61%

Ezért titkos a szavazás.

Másrészt a kollégák részéről - nem vall túl sok intelligenciára ha a másik ember politikai véleményét kiterjesztik a szakmai és magánéletére is.

2020. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%
Ma Magyarországon ilyen 10 év után már rettentő ciki fideszesnek lenni, nem kellett volna elmondanod.
2020. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismerős? A Fidesz pont így viselkedik velünk, mi hazaárulók vagyunk, Soros-ügynökök vagyunk, diplomás kommunisták vagyunk, ha leírjuk az igazat, az fake news stb.

Ne csodálkozz, ha pár embernél elszakad a cérna, és ott üt vissza a fideszes uralkodóknak, ahol tud, értsd a legközelebbi fideszesen. Nem értek egyet a viselkedéssel, de sajnos megértem, miért van.

2020. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
73%

Örülj, hogy csak cikiznek és nem rúgnak $eggbe!

Senki sem szereti, ha gyermekeinek, unokáinak, dédunokáinak tönkre teszik a jövőjét, a hozzád hasonló nagy eszű szavazók.

2020. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
1%
Mert látens fideszesek.
2020. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, miért teszik, de én pl undorodom tőletek.
2020. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
19%
Alacsony színvonalú ellenzékiek között ezért nem szabad beismerni, nekem is van pár ilyen habzószájú komcsi ismerősöm akik előtt nem mondom el, hogy Fideszes vagyok mert egyből elkezd habzani a szájuk.
2020. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
26%
Ismerősömet is cikizik emiatt az agresszív liberálisok, akik képtelenek elfogadni azt, ha valaki más véleményen van. Én nem vállalom fel, mert félek, hogy hátrányom származna belőle, hiába vagyunk többen, okos enged, szamár szenved. Kell hagyni, hogy gyűlölködjenek, hőzöngjenek 0-24-ben.
2020. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
16%
Utóbbi választások után volt olyan ellenzéki, aki minden Fideszessel megszakította a kapcsolatot a vereség miatt. Őrültek ezek, nem szabad politikáról beszélni velük, mert teljesen bekattannak.
2020. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!