Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyivel nehezebb gyárban...

Mennyivel nehezebb gyárban dolgozni(ami jól fizet) a közalkamazotti irodai munkához képest?

Figyelt kérdés
Rosszul fizet a közalkamazotti munka igaz alig kell dolgozni meg nincs müszak és csak 8 óra de úgyhallom néhány ismerőstől hogy gyárban többet lehet keresni (nettó 250-et is) a nettó 155-165 helyett ami közalkamazott ként

2020. júl. 19. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
10-szer nehezebb.
2020. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal nehezebb. Ha van lehetőséged irodában dolgozni és megélsz belőle, ne hagyd ott, mert piszokul fogod bánni.
2020. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megélek belőle csak lassabban tudom elérni a céljaimat.
2020. júl. 19. 09:19
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nehezebb, kötöttebb, de nem biztos, hogy az baj. Attól is függ, hogy mit kell csinálni, én pl. nem szeretnék napi 8 órában egy futószalag mellett állni.
2020. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai értelemben nehezebb, mentálisan könnyebb. Kérdés, hogy neked melyik felel jobban meg.
2020. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Attól függ hogy fizikailag mennyivel nehezebb?

A könnyü fizikai munkát(ami állóképesség alapú nem fizikai erő) jól bírom mint ahogy a könnyü mentálisat is(de komolyabb mentális alapuakat nem szeretem).

2020. júl. 19. 09:52
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt neked kell tudni. Egyéni, hogy kinek mi a megterhelő. De gyári munkánál pl arra is gondolni kell, hogy menyire bírod jól a monotonitást.
2020. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Igazából az a megterhelő, hogy ha olyan helyen vagy egész nap állni kell, amikor 1 hónap után fáj a térded, bokád, derekad, vagy az, hogy ugyanazt a mozdulatot csinálod napi 8 órában, nagyon monoton, kikészül tőle mentálisan az ember, de ami a legrosszabb, a műszakokkal forogni, hogy mikor mi vagy és mire megszokná a szervezeted az egyiket, már fordulsz a másikba. Meg a másik, hogy nem sok gyárban adnak nettó 250et,itt legalább is nem jellemző, örülnek, ha az 180 max 200 kijön a pótlékokkal.

Én is 160at keresek irodai munkával, de nekem többet ér a szabad hétvége 40ezer Ftnál.

2020. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb nehézség, hogy ha operátori szintről van szó, hogy megvan a norma, amit teljesíteni kell. És az általában úgy van kitalálva, hogy folyamatosan jó tempóban dolgozni kell. Nem lehet lopni a napot.
2020. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb keresni olyan iroda munkát, aminél kell is dolgozni és fizet mondjuk legalább havi 250-et? Akármilyen multis számlamajom munkára adnak ennyit, kábé angolul kell tudni és viszlát.
2020. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!