Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi a munkája? Szereted...

Kinek mi a munkája? Szereted a munkád?

Figyelt kérdés
Mesélj a munkádról, mik az előnyei és hátrányai? Kinek ajánlod ezt a munkát? Illetve kinek nem?
2020. júl. 24. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, szeretem.
2020. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Egy multinál dolgozom három éve. Tipikusan pályakezdő munkának indult (Helpesk). Nem fizet túl jól, de azért azt sem mondanám, hogy rosszul. Mostanában gondolkodtam a váltáson, mert úgy érzem, hogy túlnőttem ezen a pozíción, illetve szeretnék többet is keresni. Sajnos a jelenlegi bizonytalan helyzetben nem merek új helyre menni, úgyhogy még egy fél évet biztosan várok ezzel.

A rugalmasság a legnagyobb előnye, illetve, hogy a főnököm nagyon laza.

2020. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Informatikusok, nagyon kényelmes, jól fizet, de torkig vagyok az ülőmunkával és rövid idő alatt ki is égtem.
2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Informatikus hálózat üzemeltető.

Gyűlölöm. Rajtam kérnek számon:

*olyan döntéseket, amihez semmi közöm,

*olyan fennakadásokat, amit az okozott, hogy nem azt rendelték, amit javasoltam

*sok megkerülhetetlen program és szolgáltató ( [link] feltételei elfogadhatatlanok

2020. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedelemben dolgozok diákként, nappali képzés mellett

Előnyei:

Van pénzem, hogy tudjak enni belőle

Hátrányai:

Kb minden más


Nem szeretem a munkát.

2020. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Penzügyi területen vagyok imadom.

Elönye hogy rugalmas akkor jövök megyek mikor akarok.

Hatranya hogy nem tanulok semmit.

Mindenkinek le van bontva a maga resze (berszamfejtes, könyveles, referens feladatok, ügyvitel-költsegelemzes,controller, pàlyazati reszleg, adougy jog,stb)

Es ez miatt ugyanazon a szinten vagyok mint mikor kezdtem a cégnél.

Söt. Az elözö munkahelyemen böven magasabb szintet kellett hoznom es sokretübbek voltak a feladatok.


Igazabol az tart fogva hogy en nyitok zàrok azt csinalok amit akarok. Mashol naponta 16 ig minimum börtön a munkahely.


Introverteknek javasolnam mert csa elektronikusan vannak munkatarsak a fönök havonta egyszer muszajbol bejön kelletlenül. Es ha ala kell irni inkabb hetvegen teszi meg amikor nem vagyok, alig làtom.


Ja meg precizeknek valo.

Hihetetlen, de ha az a feladat, hogy 10 db szamlanak vidd fel az adatait excelbe, szamlaszam netto afa brutto összegek,kiallito vevö, a keszpenzes szamlat vezesd ki hogy kifizetve, eddig nem volt ember aki ne hibazna es képes lenne pontossagra.

De még szkennelesnel is. Lemarad a szamlaszam. Ami a lényeg lenne...

Ezert nincs munkatarsam mert ezt az alapot sem hozta eddig senki.es még akkor semmit nem csinalt. Es nem tudjuk növelni a feladatokat sok a teher a többieken màs irodakban.

2020. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Esztergályos vagyok. Néhány éve kerültem a mostani munkahelyemre, eddig csak jókat tudok mondani róla. Egy dolgot kivéve: három műszakban dolgozok.
2020. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, mint a szart. (Ja, amúgy könyvelő vagyok.)
2020. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Esztergályos, bár jobban szeretem,mint tudom, de nincs is ilyen végzettségem, alap dolgok betanulása elég a munkához. Szeretem a munkát, egy műszakos, de van egy két kolléga akit nem bírok.
2020. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén nem tudom. Orvos vagyok. Valamikor szeretem valamikor gyűlölöm.


Előnyei... Néha érdekes, és ha ügyes az ember, hálapénz vagy egyéb gusztustalan dolog nélkül is szépen kereshet. Van egy-két aranyos beteg.


Hátrányai... Az iszonyat mennyiségű felénk áradó gyűlölet, a hatalmas felelősség, a megbecsülés hiánya, meg a tudat, hogy a fiatalságomat feleslegesen dobtam ki miatta az ablakon.

2020. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!