Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy frissen végzett Informatik...

Egy frissen végzett Informatikai rendszergazdának milyen lehetőségei vannak az állami szférában?

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Szinte 0 szakmai tapasztalattal csak ami volt az iskolában órán (ami nem sok)
2020. júl. 26. 15:05
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted felvesznek pályakezdőt akárhová egyáltalán? xDDD
2020. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy szerezzek tapasztalatot?
2020. júl. 28. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Csinálj önálló projekteket es akkor latni fogják hogy mihez is ertesz a gyakorlatban.

Töltsd fel valahova és az önélezrajzodba hivatkozz rá.

2020. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosh, Jabil. Párommak ugyanez a végzettsége, és nekem is hasonló, szóval kb ennyi a lehetőség, legalábbis nálunk. Én inkább belekezdtem egy másik szakmába. Esetleg, ha a programozás megy, akkor fejleszd azt!
2020. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az is nagyon nagyon kezdő szinten megy PHP a CSS meg html az valamivel jobban de én főleg iskolára navra ilyen helyekre gondltam
2020. júl. 31. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai vagy esetlegesen állami szférában elhelyezkedni maximum ideiglenesen éri meg. Tankerületben dolgoztam informatikusként de nyomtató patron cserén meg elfelejtett jelszavakon kívül nem sok minden tudás kell. Ezt nem is nevezném rendszergazdának. Max informatikus vagy aki kicsit jobban ért a gépekhez munkakörnek :D. ugyhogy kezdő munkatapasztalat szerzésnek nem rossz :D de nem ott fogod megváltatni a világot.
2020. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is ott akarom csak hogy elmondhassam hogy tudod megvan a "2 év munka tapasztalat"
2020. aug. 1. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!