Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondjátok a főnöknek ha...

Elmondjátok a főnöknek ha hasmenésetek van?

Figyelt kérdés
Én olyan cikinek érzem, olyan mintha azt osztanám meg vele, hogy reggel milyet sz_rtam... gondolom nem érdkli hogy épp hasmenésem van, de ha fölhívom hogy miért nem tudok menni, valamit mondani kell. Azt nem mondhatom hogy csak lázas vagyok, mert az mindig valamivel együtt jár. Ti mit mondtok ilyenkor? Vagy csak én gondolom túl?

2020. júl. 27. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha a munkahelyen is gondot okoz, s rákérdez, annyit mondanék, hogy "egészségügyi problémák miatt". Pont.
2020. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem ciki ezt elmondani. Mindenkinek volt már hasmenése,így neki is.
2020. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lázam és hasmenésem van, azért akarok szólni hogy nem megyek holnap. Muszáj neki valamit mondanom hogy miért nem megyek.
2020. júl. 27. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Lázas vagyok, gyomor problémáim vannak. Nem kell részletezni.
2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Annyit mondj, hogy lázad van és gyomor gondjaid.
2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem mondanám meg ennyire konkrétan.
2020. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Én simán megmondanám, semmi ciki nincs benne. A főnök is emberből van, neki is volt már hasmenése.
2020. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt hogy ételmérgezés, fosol, lázas vagy stb. Jobb esetben 1 nap alatt átmegy az emberen,a párom legutóbb hasonló tünetek miatt 1 hétig volt kiütve, 2 napig dokihoz se akart menni, de aztán muszáj volt, mert gyógyszer is kellett, na meg az orvosi igazolás is, hogy tényleg beteg volt.
2020. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Semmi ciki nincs ebben. Ez egy teljesen átlagos dolog.

Bezabálhatsz, elkaphatsz egy vírust is. De okozhatja szorongás is.


Én decemberben jártam így. Közöltem, hogy mivel megy a hasam, nem fogok tudni bemenni. Mondta a főnök, hogy vegyek be hasfogót és menjek dolgozni. Én meg mondtam neki, hogy ha vírust kaptam el pont nem ajánlott a hasfogó, mert a szervezet a hasmenéssel "üríti" ki a vírust a szervezetből. Másfelől pedig, ha bemegyek dolgozni, akkor többiek nem tudnak wc-re menni, ha ott elkap, továbbá olyan munkamorál van, hogy a többieket pont nem érdekelné, ha át kellene venni a munkát, mert rosszul vagyok.


Ha nagyon kényelmetlen mégis, akkor mondd azt, hogy gyomorrontásod van, fáj a hasad, hánysz, és lázas vagy.

2020. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!