Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek rendőr?

Hogy lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

Jelenleg esti tagozaton tanulok egy szakmát, ha majd befejeztem, akkor gondoltam kihasználom még az utolsó OKJ lehetőségemet, és az ez lenne. Hogy lehetek rendőr? Akármit írok be, a police.hu-t dobja be(aminek már lezárult a jelentkezése, és nem tudom jövőre fog-e indulni). Szóval, ha nem indulna, akkor az lenne a kérdésem, hogy ezt lehet tanulni két éves képzésen? És, ha igen akkor nappalin is lehet? Vagy csak estin?

Szakgimnàziumi érettségim van, és szakmám májusban lesz.


2020. júl. 30. 06:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Első sorban Miskolcon érdekel, hogy milyen lehetőségek vannak.
2020. júl. 30. 06:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott a rendészeti szakközép hívd fel őket.
2020. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Épeszű ember manapság menekül a rendőr hivatástól.
2020. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy pénzügyőr szeretnék lenni, de amíg oda eljutok, hogy tanulhatom azt, az még egy pár év. A legközelebbi hivatás, ami közel áll ehhez az pedig a rendőr. Ki szeretném próbálni magamat abban, mielőtt elmegyek egyetemre. Az iskolaőrin is gondolkodtam, de abban idén kellett volna elkezdenem dolgozni, nekem idén pedig még iskola van, vagy a közterület felügyelő, de nagyon drága a képzés, és a megyében nincs is (legalábbis nem találtam).
2020. júl. 30. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátom pont Miskolcon végzett az idén. Alapból érettségi kell hozzá a képzés 2 év és ugyan ennyit el kell töltened a rendőrség kötelékén belül. Folyton panaszkodik , hogy kevés a pénz és rengeteget dolgoznak érte meg rohadt nagy a felelőssége. Valamint nagy eséllyel könnyen pesten ragadhatsz mert nagyon sok rendőrt oda visznek a suli 2. évében és ott is fognak , mert rohadt kevés ott a rendőr.
2020. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod!
2020. aug. 1. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!