Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor sok ember utazik egy...

Mikor sok ember utazik egy vonaton a kalauzok hogyan jegyzik meg, hogy kinek a jegyét kezelték már és kinek nem?

Figyelt kérdés
Van rá valami technika vagy vagy egyszerűen nem is olyan nehéz?

2020. júl. 30. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

elindul előre és aki mögötte van azt ellenőrizte, aki meg előtte van azt nem.


Amúgy se kell mindegyik embert ellenőrizni.

2020. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Erre majd a peronellenőrzés lesz a megoldás: mikor mégy a peronra már érvényesítened kell, különben nem mehetsz be.


A máv-nál persze most is 1970-ben élnek, úgyhogy kell még erre várni egy picit.

2020. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez az állomások nagyon nagy részén meg se valósítható.
2020. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
96%
Nem jegyzik meg ha sok az utas. Tőlem volt már hogy kérte 2x de olyan is, hogy elmélyülten tanultam és nem kérte, biztos azt hitte hogy már ellenőrizte korábban. Szerintem csak annyi a támpont hogy az új felszálló a felszólításra előveszi vagy eleve a kezében tartja a jegyet.
2020. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális utas automatikusan adja, mutatja. Az ilyeneket könnyebb megjegyezni. Van, akit más miatt könnyebb megjegyeznie. Aki nyugis, az általában "már láttam" kategóriás.
2020. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
3as: dehogynem. Csak szándék kérdése, mint a metrókapu. Inkább kiállítanak mindenhova egy ellenőrt, mint hogy automatikussá tegyék a rendszert. Miért? Ki tudja?
2020. júl. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!