Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen esetben megtagadnátok a...

Ilyen esetben megtagadnátok a segítséget a dolog kerülő munkatárstól?

Figyelt kérdés
Fél éve van itt és amellett,hogy kerüli a munkát alig sajátított el valamit,látszik rajta a munka undor.Folyton ugyanazok a dolgok miatt szakìt félbe,nem tudja a megrendeléseket kiszámolni pedig csak az árjegyzéket kellene megtanulni vagy megnézni és összeadni,de kényelmesebb azt megkérdezni aki tudja fejből vagy gyorsabban rákeres.Ha gyakorolná neki is mehetne fél év után...és ez csak csepp a tengerben.Ugy gondoltam többet nem segítek neki ebben ő sem olyan kolléga akire lehet alapozni,számítani...nem is mert annyira szólni hozzám ma mert kimutattam neki a nem tetszésemet.Ha ücsörögni semmit tenni van ideje a munkahelyen aztaz időt másra is fordíthatná.
2020. aug. 3. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki : nagyon figyelj, vagy jegyzeteld is le, mert ma mondom el utoljára.
2020. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jegyezd meg, hogy ezt nagyon sokszor elmagyaráztad, illene tudnia. Utána magyarázd el és ezek után tutira nem kérdez többet.
2020. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ijesztően hasonlít egy nálunk történő dologra. Még a beosztás is ugyanaz. Kíváncsi lennék ez helyileg hol történik.
2020. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem az én cégem, hanem alkalmazott vagyok, akkor semmi jogom a munkájáról ítélkezni, amíg nem kérdeznek meg.

Ez a közvetlen főnöke, illetve a cég tulajdonosának a feladata.

A Tied pedig az, hogy a vállalkozás mindennapi működését a legjobn tudásod szerint, a feladatod ellátva biztosítsd, ezért igen, a milliomodik alkalommal is segítenék neki.

Ha úgy érzed, hogy ez kontraproduktív, vagy árt a cégnek, akkor jelezheted a problémát.

2020. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4, eléggé zavaró, amikor valaki téged szakít félbe folyamatosan, gondolom ezért született a kérdés.
2020. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4es! Mindenki azért van ott, ahogy Te is mondtad, hogy a legjobb tudása szerint dolgozzon. Ez az ember alkalmatlan a munkára, nekem meg egy fizetésért nem érdekem más helyett dolgozni. Vagy menesszék azt az embert, vagy dolgozzon önállóan! Mondom nálunk van egy ilyen eset, és a kis hölgyike vígan el van a kajáldában elmosolyog, vagy éppen zenét hallgat.
2020. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3-as ez nem Magyarország területén van.

4-es nem vagyok a munkaadója ez igaz,de ha valamikor ketten vagyunk és minden rám szakad akkor jogom van véleményt nyilvánítani.Megkértem jelentkezzen a telefonon ami a másik helységben volt és cammogott mint egy medve,hogy felvegye nekem közben félbe kellett szakítanom a munkát a számítógépen mert kliens érkezett és ezen kívül még sok feladat van és elég kellemetlen amikor a folyamatokat félbe kell szakítanom,mert még ha jelentkezik is a telefonon nem tud normális információt kiadni.Meg magában szitkozódik,mert dolgozni kell. És az ilyennek segítsek aki nem is töri magát?!Szerintem elég ez a majdnem félév még sok is.

2020. aug. 3. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hát, ez durva. Szerintem jelezheted esetleg a főnökségnek, hogy hátráltat téged a munkádban, mert folyton mindent és mindent; újra és újra el kell magyaráznod; így te tehát nem tudsz a sjaát feladatodra koncentrálni. Jókat írtak a többiek; azt a "jegyzetelj, mert most mondom el utoljára" részt azt nagyon támogatom. De akkor valami papír meg toll/ceruza tényleg legyen neki kéznél; remélem, írni azért tud a kolléga; mert lehet, hogy akár még esetleg azt se.
2020. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írni azt tud,de lehet arra is lusta 😀
2020. aug. 4. 04:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ejnye, kifogások. Ez valami kérdésnek álcázott dühöngés volt? Mától ugyanúgy készségesen magyarázol neki tovább? :)
2020. aug. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!