Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért beszèlnek a munkahelyen...

Miért beszèlnek a munkahelyen etikai szabályzatról, ha maguk a vezetők is mellőzni szoktak bizonyos dolgokat? 24/F

Figyelt kérdés
Ha a dolgozókra érvèmyes, akkor mindenkire. Nem?
2020. aug. 3. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*érvènyes
2020. aug. 3. 19:26
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, van az a mondás, hogy “amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek”. Ettől persze még nem korrekt a dolog, de ez van.
2020. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Az etikai szabályzat azt jelenti, hogy maga a cég mivel azonosul. Hogy mit tartat be a dolgozóival, meg a vezetőkkel az meg egy másik kérdés...

Ha nem tesz lépéseket, hogy betartsák, akkor csak arra jó, hogy lobogtassák a külvilág felé.

2020. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően mindenkire érvényesnek kellene lennie. Viszont én is az elmúlt évben jöttem rá, miután nagyon sok kezdő vezető tanult be rajtam is, hogy ez egy tanulandó folyamat azon kívül, hogy valaki vezető személyiség vagy sem. Ők is emberek és hibáznak, tanulnak ebből.
2020. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert Mo.-n minden fordítottan működik/nem működik.
2020. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!