Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondanátok ezt a főnöknek?

Elmondanátok ezt a főnöknek?

Figyelt kérdés
Van egy dolgozója, akit a “jobb kezének” hív, gyakran kér tőle tanácsot, segítséget, és mindig mondja nekem hogy mennyire megbízik benne stb. Na most ez a kolléga a háta mögött elmondja mindennek és szervezkedik ellene, ugyanis a helyét akarja, mert anno nem őt választották főnöknek. Nem akarok spicli lenni, de olyan rossz ezt hallgatni. Ti elnondanátok a főnöknek hogy azért vigyázzon vele mert nem teljesen őszinte vagy hagynátok, nem a ti dolgotok?
2020. aug. 7. 10:11
 1/10 anonim válasza:
60%
Elmondanám a főnöknek.
2020. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem az emberek minek akarnak beleavazkozni más dolgába.

Én nem mondanám el, de kérdés te milyen viszonyba vagy a főnököddel és ha jó a

kapcsolatotok akkor lehet véletlenül kicsúszhat a szádon egy beszélgetés alkalmával.

2020. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

El, főleg ha nem bírod a spicliket,és a becsteleneket, de nem fog rád figyelni, azt hiszi, hogy csak túl aggódód a dolgokat. Viszont neked meg kell tanulnod úgy dolgozni, hogy a spicli ne lásson bele a dolgaidba, illetve ha bele is lát több lépéssel legyen lemaradva, mint ahogy hiszi.

És ahogy összegyűltek szépen a behatolásai és egyebek, amik egyértelműek, hogy mi folyik a háttérben,hogy járkál be az irodába munkaszüneti napokon, hogy fér oda a gépekhez stb. azt leteszed az asztalára és utána kilépsz.

2020. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
*hogy járkál be az irodába munkaszüneti napokon, hogy szedi le az adatokat és játsza át a mögötte lévő másik cégnek, aki őt mozgatja a háttérben.
2020. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2020. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
* a spicli ne lásson bele a dolgaidba, cipelned kell a számítógépedet nap mint nap, hogy ne férjen hozzá stb. ami igen tré főleg szakadó esőben és hidegben
2020. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
hidegben-gyalogosan.
2020. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,te döntésed, ha sokszor ezt csinálja mondjuk heti redszeresseggel minden áldott nap akkor miért is ne?

Készíts hangfelvételt aztán mutasd meg a főnöknek, de legalább 6 felvételt, igazából csak ne hogy aztán gond legyen abból hogy te be köpted és rád száll de ha meg tudod védeni magadat akkor hajrá.

2020. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a "jobb kéznek" mondanám el, hogy gerinctelennek tartom, előtte mondjuk valamilyen bizonyítható formában felvenném, hogy miket mond a főnökről (hangfelvétel mondjuk), de ezt csak arra az esetre, ha ellenem is szervezkedne, ezzel megvédhetném magam, meg lehet ő is repülne.
2020. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is volt ilyen. Szóltam is a főnöknek hogy pályáznak a helyére. Aztán meg is történt a váltás, utólag rájött hogy nem rosszindulatból mondtam. Hála Istennek nem lett a felettesem az illető és más részlegen történt ez.
2020. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!