Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkám lehet ilyen...

Milyen munkám lehet ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Olyan állás kell amihez egyetemre kell járni, és vagy a munka mellett, vagy a munka miatt sokat tudok utazni, és van elég szabadidőm pl. rajzolásra.

2020. aug. 10. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen, amit kitalálsz. Ha saját vállalkozásod van, akkor te osztod be az idődet.
2020. aug. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pilóta?
2020. aug. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordító,nagyobb cégeknél szoktak utazni pl.
2020. aug. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem, de idegenvezető? Én régen nagyon sokat utaztam (városnézés miatt főként) és nagyon jól elvoltak, nem vitték túlzásba a munkamennyiséget és olyan rosszul nem lehet azért keresni.


Azért a saját cégnél jobban oda kell szerintem figyelni mindenre, mintha egy cégnek dolgoznál, hiszen bármi történik, te vagy a felelős, a te hírneved ronthatják. Én is saját vállalkozást kezdek egyelőre munka mellett és jóval többet kell foglalkoznom majd ha felmondtam vele, mint napi 8 óra.

2020. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A turizmusban próbálkozz, idegenvezető lehetsz, lerajzolhatod - emlékezetből - a tájakat, amiket láttál. De sok szabad időd nem marad a rajzolásra. Miért nem mégy képzőművészeti főiskolára? vagy már egyetemnek hívják, azt hiszem.
2020. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!