Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Penny Market, mint munkahely?

A Penny Market, mint munkahely?

Figyelt kérdés

#Penny Market, munkahely
2020. aug. 11. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés?
2020. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

#1

Az a kérdés, hogy megéri-e elmenni a penny-be dolgozni! Azoknak a tapasztalatát várja a kérdező, akik ott dolgoznak vagy dolgoztak.

2020. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én ezeket a kérdéseket sosem értem.. mert biztos vagyok benne, hogy nem minden Pennyben ugyanolyan dolgozni. Például a városomban lévőt senkinek sem ajánlanám és azóta be se megyek a Pennybe, mert annyira sz*r volt. De ettől függetlenül 100%, hogy nem mindenhol ilyen. Legalább városra szűkíthetnéd a kört.
2020. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jelenlegi és volt dolgozók véleménye érdekel!

Ugyanazon üzletben két külön ember véleménye is merőben (Szubjektíven).

2020. aug. 11. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Borsodban dolgoztam a Pennyben, de az ország többi részén lévő Pennykről is hasonlókat hallottam.

Tapasztalataim: Evésrők, ivásról ne álmodj, pihenésről végképp ne(2 percre se), ha bementem inni a főnök 5 másodperc múlva a hátam mögött állt és ordított, hogy nem erre kapok fizetést, hogy lógjak. Volt egy műszakban 5 főnök kb, dolgozó nem is volt, csak főnök, és mind engem csicskàztatott, én csináltam MINDENT. És ez is kevés volt. Első napomon azt mondta a főnök, hogy egy félóra alatt le kell pakolnom két fullra pakolt raklapot, és meg kell találnom a helyét egyedül mindennek. Betanítàs nulla, elő volt írva az acélbetétes bakancs és nem kaptam, amikor szóvá tettem megkérdezte a főnök, hogy "Minek az neked?". Szóval nulla tapasztalattal, nulla betanítàssal egy magam ki kellett volna húznom békàval egy csomó árut, és mindent lepakolni félóràn belül. Nyilván ez nem sikerült, nem éreztem rá, sőt egyébként én azóta is rettegek a békàtól.

Volt, hogy belenyúltam a zsebembe, hogy kivegyek egy zsebkendőt, és kifújjam az orrom, és ezért is ordított a főnök, hogy én mit képzelek, ez parasztság, meg egyébként sem erre kapok pénzt.

Telefont le kellett adni amint bementünk. Amikor mentünk ki, akkor a biztonsági őr átkutatott. Munkaruhàt kölcsönbe kaptam, de a fizetésből levontàk. Diákmunkàn voltam, de kérdés nélkül osztottak be kedvük szerint engem tojva arra, hogy nekem hogy lenne jó, vagy hogy nem.

Takarítani kellett, de mindent. Ráadásul rengeteg hülye vevő volt, például aki nem tudott olvasni, és jött bevásárló listàvàl, amikor meglátta a főnök, hogy vevőknek segítek, akkor ismét megkaptam, hogy a seggemet meresztem és nem csinálok semmit.

Mosdóba menni nem lehetett.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. A Pennyt országszerte szidják egyébként.

2020. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Aki szereti a pörgést annak szuper hely. Remélem innen megyek nyugdíjba, én nagyon szeretem. Dolgozni kell :)
2020. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös: a munkaruhát csak abban az esetben vonják le a fizetésedből, ha a munkaviszonyod megszűnésével nem adod vissza őket.
2021. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát én visszaadtam, és így is levonták...
2021. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, nem vonják le
2021. márc. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!