Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi mit tapasztalt, általában...

Mi mit tapasztalt, általában mennyi idő amíg interjú után visszajeleznek?

Figyelt kérdés
Ahova eddig voltam ott mindig 1-2 napon belül hívtak, egyszer volt, hogy még aznap felhívtak. Persze interjún a szokásos 2 hetet mondták, de tapasztalatom (saját+ismerősök) szerint ha te vagy a befutó szinte soha nem tart 1 hétnél tovább.
2020. aug. 11. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*Ki mit tapasztalt...?
2020. aug. 11. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha te vagy a befutó, hamar hívnak. Ha már eltelt egy hét, akkor két dolog lehetséges: nyári szabadságok, vagy nem te vagy a kiválasztott.
2020. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hisztynka ***** válasza:
Az én esetemben volt olyan, hogy négy nap után jelezték, hogy nem engem választottak, de volt olyan munkahely is, ahonnan vissza sem jeleztek. Sem emailben, sem tekefonon.
2020. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly jelentkeztem egy állásra, be is hívtak, aztán utána eltűntek. Ezt nemnek vettem, szóval folytattam az álláskeresést és találtam is egy jó helyet, ahol most is dolgozom.


Múlt hónapban kaptam egy e-mailt a korábban említett cégtől, hogy sajnálattal közöljük, mást választottunk. Vagy valami ilyesmi. Baszki, ha nem mondják, rá sem jöttem volna magamtól! :D


Szóval ennyit erről. Ne várj, jelentkezz párhuzamosan, aztán ameddig belefér, addig vársz a visszajelzésre, utána meg szard le őket. Az ő bajuk, ha nem siettek eléggé és mégis kellenél.

2020. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hogy az interjún elhangzott egy hét helyett aznap hívtak, de ott kiderült, hogy az egész folyamat siettetve volt és a teljes felvételi eljárás és 3-4 hét helyett 1 hét volt (közszféra volt és tartottak a létszámkeret visszavételétől).


Egyszer volt, hogy másnap hívtak, hogy felvettek ( ott azt is ígérték)


Egyszer volt, hogy másnap hívtak, hogy nem vettek fel (ott 2 hetet mondtak a visszajelzéshez)


Idén viszont volt már olyan, hogy egy év elején félbeszakadt felvételi eljárást júliusban akartak folytatni, a "bocs, hogy eltűntünk" jeligével.


Szerintem nyugodtan jelentkezz más állásra (lényegében a cégek is pont ezt csinálják, hogy több embert interjúztatnak egyszerre.)

2020. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!