Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondta hogy tegezzem?

Miért mondta hogy tegezzem?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy biztonsági őr, nem sokkal idősebb nálam, de én magáztam az elejétől fogva. Egyszer csak azt mondta, hogy tegezzem nyugodtan. Miért mondta most hirtelen? Miért nem volt jó neki hogy magázom?

L/24


2020. aug. 14. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én poénból biztos, hogy magáznám a helyedben:D Már csak azért is mert szólt:DD
2020. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Mert nem sokkal idősebb nálad, ami azt jelenti, hogy nagyon max 30-35 és ebben a korban még elég kényelmetlennek érzi, hogy magázzák.



Ha odáig vagy érte, akkor se képzelj annál többet bele, hogy nem szeretné, ha magáznák.

2020. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a legtöbben nem szeretnek magázódni, pláne ha nem is olyan nagy a korkülönbség. Nincs ebben semmi furcsa.
2020. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Tapintatlan volt, mert a tegeződést nő és férfi között a nőnek kell kezdeményezni, amikor a nő így akarja.

Viszont én is felajánlottam nőnek a tegeződést, ha több évtizeddel fiatalabb volt (munkatárs) és mindenki más tegezett, csak még ő nem. Olyan eset is volt, hogy mindkettőnk érezte, hogy tegeződni kellene (korban kb. egykorúak voltunk), de a nő látta bennem a magasabb képzettséget és nem merte felajánlani. Felajánlottam én, előre bocsátva, hogy tudom mi az illem, de most én faragatlanul ezt megszegem. Örömmel elfogadta.

Válaszolva a kérdésre: szerintem közelíteni akar feléd és tegeződve mégis csak könnyebb a helyzete a fiúnak.

2020. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem kell belelátni
2020. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Valakinek szimplán kényelmetlen, ha magázzák.


Pláne hogy 30 körül (vagy még a 20-as éveiben) van.

2020. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért mondta, hogy tegeződjetek, hogy tegeződhessetek :D

Ne misztifikáld túl.

2020. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk elég ciki,hogy alig idősebb nálad valamivel te meg magáztad.
2020. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!