Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kideríteni valakine...

Hogy lehet kideríteni valakinek a nevét?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyemen dolgoztam 3 hónapot, az alatt egy sráccal folyton bámultuk egymást...Egy busszal jártunk reggel, volt hogy mellé ültem..Hazafele nem egy busszal jöttünk..Az ebédlőbe találkoztunk még délután 1-kor és ennyi. Állandóan összenéztünk, sokáig.

De felmondtam, és el is költöztem 15 km-el arrébb, a nevét pedig nem tudom. Facén kerestem a munkahely és a város megadásával de semmi.Már tinderen is átnéztem, semmi. Nem hiszem hogy lenne barátnője, rendes srácnak tűnik, akkor nem lesett volna engem..Kicsit félénknek is tűnik mellesleg..Lányként hívjam el randira, hogy kimegyek elé a buszmegállóba mikor haza megy? Az eléggé pszichopata dolog nem? Vagy van valami tippetek? Nem egy munkaterületen voltunk, és nincsen vele közös ismerősöm sem..



#nemtudnianevét
2020. aug. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Kimégy a buszmegállóba, ha meglátod, leszólítod, hogy ismerősnek tűnik, majd megkérded, hogy xy helyen dolgozott-e ő is. Persze mindezt véletlenül.
2020. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Internet a barátunk, összeköt az èlettel...
2020. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, de a nevét nem tudom, a lakhelye szerint, munkahelye szerint meg nincs meg..Mindenkit átnéztem..Lehet nincs is kiírva neki, vagy profilképe nincs..nem tudom.
2020. aug. 17. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit arról a helyről megkérdezni, ahol dolgozott?
2020. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom melyik területen dolgozik, én másikon voltam, csak a buszon taliztunk meg az ebédlőbe. 3 hónapig voltam csak, nem ismerek senkit szinte névről. egy közvetlen barátom van, mondtam már neki hogy menjen oda hozzá de ő meg nem tudja hogy néz ki és hiába magyarázom neki :D
2020. aug. 17. 19:41
 6/8 A kérdező kommentje:
az lesz, hogy holnap kimegyek a buszmegállóba, és a kezébe nyomom a telefonszámom..:D és meg se szólalok :D nem merek. nem tudom mit mondhatnék neki, tudja ki vagyok, az hogy valahonnan ismerős vagy az nem jó..sokáig minden nap bámultuk egymást konkrétan huh..
2020. aug. 17. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Jo az, csak csinald meg.
2020. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült kideríteni?
2020. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!