Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok a munkahelyen ahol...

Azok a munkahelyen ahol szállást adnak milyen szállást adnak? Lehet 1 ágyas helyet kérni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2020. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Munkahelyfüggő.

Párom lakott ilyen helyen, de még kétágyasat is csak házaspároknak adtak. Amúgy hárman, négyen laktak egy szobában.

Az évek során elcsereberélték a szobákat, hogy haverokkal lakjon együtt, akikkel ott jóban lett, de ennyi.

2020. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában több ágyas szobák vannak. Két ágyas szobákat meg kifejezetten pároknak adnak, akik együtt jelentkeznek az állásra.
2020. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most azért vagyok lepontozva, mert nem tetszik a válasz? :D Én legalább tapasztalatból írtam.

A munkásszálló nem luxushotel, nem fogják mindenki óhaját figyelembe venni. Nem egy emberről van szó, hanem akár több százról.

2020. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fognak senkivel foglalkozni 3-4 ember / szoba és kész nem érdekli a cégeket .

Dolgoztam ilyen helyen 2 alkoholista kollégával voltam egy szobában 2 hónap után úgy döntöttem , hogy akkor én tovább állok a cégtől . Jó meló volt szerettem is , de azért annyira nem , hogy két igénytelen alkoholistát el viseljek .

Ez Münchenben volt inkább el jöttem az ország nyugati felébe Düsseldorfba . Itt nincs melós szállás viszont van lakhatási támogatás így lényegében nekem csak havi 600 euro a lakhatás cakk-pakk a rezsi és a lakbér egy része meg van a találgatási támogatásból amit a cég a fizetés mellet ad pluszba .

Fura itt tudtam venni autót , stb . Amikor ide költöztem a lakásba ágyat , konyhai cuccokat vennem kelet lényegében bútorozatlan lakás volt 1 év alatt egész jól fel szereltem mindennel a kecót és nem a legolcsóbb dolgokkal közép ár szintű minőségi dolgokkal .

Úgyhogy én olyan helyre ahol csak a melós szállás a lehetőség nem mennék soha többet .

2020. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5,Mi az a lakhtási támogatás és hol találok róla infókat, hogy hol van, hol nincs ?
2020. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

A lakhatási támogatás a cég által adható , de nem kötelező adni . Nálunk a mostani cég havi 500 eurót ad . Kevés cég ad a legtöbb meg oldja inakbb munka szálloval a dolgot vagy nem ad semmit a fizetés mellé pluszban

2020. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!