Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes e szakácsként biztos...

Érdemes e szakácsként biztos munkahelyről váltani ebben a helyzetben vagy bölcsebb kivárni amig a virus ügy teljesen meg nem oldódik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
Fizetéstől függ
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért váltanál.
2020. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több pénzért, mert igaz hogy biztos a mostani de nem jól fizet bár nem is szakadok meg a munkában.
2020. aug. 20. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit mire cserélsz le. Milyen az új lehetőség? Bejelentenek rendesen, mennyi a munka, mi a követelmény, mennyire tudod hozni a szintet, milyen maga a hely, mennyire stabil, milyen a vendégkör, stb. Bizonytalanért ne hagyd ott, de ha a mostani nagyon gáz, és az új elég stabilnak tűnik, akkor hajrá.
2020. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a mostani helyen jól megvagy, akkor szerintem idén még ne válts!
2020. aug. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éttermem van. Rengeteget kellett sakkozni, hogy talpon tudjunk maradni, sokan a konkurenciától már vagy bezártak végleg, vagy ki sem nyitottak. Mi kinyitottunk májusban, ahogy lehetett. Olyan forgalmaink voltak, hogy egész nap 8000 ft. Nem elírás, 8 db ezres egész nap. Jelenleg éppencsak eldöcögünk, vendég nem sok akad. Tőlem is volt szakács, aki elment kettő is, merthogy máshol többet adnak. Én mondtam jó, csak azt mérlegeljék, hogy aki ebben a helyzetben többet ad, az nem sokáig lesz nyitva, és hozzám utána nem jöhetnek vissza. Adtunk fel hirdetést és egy hét alatt majdnem százan jelentkeztek. Tehát ha most jó helyed van, azt becsüld meg, mert nem tudhatod, mint ahogy senki sem, hogy mi lesz holnap, csak a bizonytalanság van. Én egy fillért nem kerestem március óta, ellenben hordom be a pénzt mindennap, hogy tudjunk fizetést adni. Gondolj bele a másik oldal helyzetébe is.
2020. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ösnek elismerésem; és valóban. Biztosat a bizonytalanért?! Hát, én nem tenném. Azért munkavállalóként (is) kellene kis lojalitás!
2020. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!