Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon mennyit kereshe...

Magyarországon mennyit kereshet egy radiológus?

Figyelt kérdés
Lassan végzek az orvosin és a radiológia érdekelne. Tudom, hogy a rezidensi 180-as fizetéssel kezdenek a radiológusok is, de úgy hallottam, egyszerűbb elmenni magánba ezzel a szakiránnyal. Mennyi idő amíg valaki magánban is tud dolgozni? Mennyit lehet így kb havonta keresni?

2020. aug. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én semennyi fizetésért nem lennék radiológus. Félnek a ràktól,daganatoktól. Szerintem nem egészséges ez a meló.
2020. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakvizsga nélkül nem szívesen foglalkoztatnak magánban, úgy gondolom. Ezért 5 évre tippelnék.
2020. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es: a ráktól egyáltalán nem kell félni, nem fertőz, nem lehet elkapni! Tény és való, hogy a röntgen, CT, MR, PET gépek mellett állni napról napra 4-6-8 (esetleg 12) órában állni nem a legegészségesebb és a kemoterápiával foglaltoskodni sem hosszú távon (sőt).
2020. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem nem arra értette, hanem a vele járó lelki teherre. Amikor egy gyerek tüdején diagnosztizálsz daganatot nem olyan kellemes érzés, ráadásul utána írni egy összefoglalót melynek elolvasása után tönkre megy az élete.. Nem mindenki bírja.
2020. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 (sajnos, vagy nem) teljes mértékben tisztában vagyok ebben a témakörben. Éveket dolgoztam a kórház ezen területén, bőven volt rálátásom elég sok dologra.
2020. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Jóval kevesebbet, mint egy átlagorvos, mert nincs kapcsolatban a beteggel vagy annak hozzátartozóival, nincs aki hálapénzt adjon neki. Hozzá nem is jut el a beteg.

Hangsúlyozom, hogy nemcsak rákosok leleteivel foglalkoznak..

2020. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!