Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már, hogy egy...

Előfordult már, hogy egy gyári pozícióra nem voltatok megfelelőek, úgy éreztétek ez nem megy, és váltani kellett?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt derült ez ki?

2020. aug. 25. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve mi miatt távoztatok pontosan?
2020. aug. 25. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, pár éve. Nem voltam elég gyors a tesztidőszak végére (a harmadik héten keresztül vizsgálták a fejlődésünket). Beláttam, hogy nem ment elég jól. Tényleg nem. Aztán a harmadik hét utolsó előtti napján odajött a csopvez, aki meglepetésemre az arcomba mondta, hogy látja rajtam az igyekezetet, kapok még egy hetet. Na, addigra elég jól sikerült felgyorsulnom, maradhattam. A vicc az egészben az, hogy utána az állásomat szétszedték kétfelé mintegy negyed év múlva. Na, onnan igen király életem volt. Kb. másfél év múlva váltottam, mert kijártam a munka mellett végzett sulit, és új dologba kezdtem.
2020. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!