Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavarna, ha két...

Titeket nem zavarna, ha két kollégátok folyton futkosna össze-vissza most korona időben?

Figyelt kérdés

Nálunk van két 23 éves srác, márciusban jött a korona, mondtuk nekik hogy jó lenne ha nem futkosnának koncertekre, fesztiválokra, nehogy idehozzanak nekünk valami fertőzést.


Ebbe bele is egyeztek, fesztiválok meg amúgy is elmaradtak. De most már nagyon kezdenek futkosni, minden hétvégén mennek át Szlovákiába, Romániába, vagy csak ide Esztergomba, ahol vannak bulik/koncertek.


Jövő héten Csehországba mennek kedd-szerdán, mert ott lép fel valami kedvenc punk rock együttesük. Mondanom sem kell hogy maszkot egyáltalán nem hordanak.


Persze mivel kötelező karantén nincs csütörtökön már rendesen jönnek is be melóba. Én szóltam a főnöknek hogy ez engem zavar, de azt mondta fiatalok, nem lehet őket megkötni. Próbáltam rávenni hogy legalább 2 hétre küldje őket haza hogy otthonról dolgozzanak, de nem akarja.


Más baj nincs velük, mind kettő 99%-os precízséggel végzi a munkáját.



2020. aug. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Tehat betartjak az osszes kotelezo torvenyi eloirast, de te meg akarod mondani, hogy melletted nem dolgozhatnak?


1. Hordj maszkot, tartsd toluk te a tavolsagot.

2. Ha van olyan torvenyi es/vagy ceges eloiras, amit nem tartanak be, akkor panaszkodhatsz.


Nem igazan ertem, hogy milyen jogon akarod te megszabni, hogy mit csinalhatnak ok es mit nem, ez igy elegge durva beleszolas az emberek szabadsagjogaiba.

Majd ha kotelezo lesz maszkot hordani, ahol te vagy, akkor kerheted szamon rajtuk.

2020. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha a főnököt nem zavarja, akkor semmit nem tudsz tenni sajnos.


Esetleg amennyire megoldható kerüld őket, ha aggódsz a vírus miatt, mást nem tudsz csinálni.

2020. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát te h.lye vagy
2020. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is ez van sajnos. Zavarni zavar, de hát nem tehetek ellene semmit. A home office-t még májusban visszavonták, úgyhogy sajnos kénytelenek vagyunk bejárni és csak reménykedhetünk, hogy a külföldi nyaralásokból, meg nagylétszámú rendezvényekről nem fertőzötten jön vissza senki.
2020. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szegények, sajnálom őket, hogy ilyen kollégáik vannak.
2020. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Istenem, gyere le!🤦‍♀️

Nem, nem zavarna, csak az, ha ilyen kollégáim lennének, mint te.

2020. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hidegen hagyna
2020. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!