Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldjam meg, hogy könnyebb...

Hogy oldjam meg, hogy könnyebben tudjak váltani munkát ha hívást nem tudok fogadni másik helyről a gyárban munkaidőben?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz munkahelyen vagyok jelenleg, ez a lényeg. Ha már munkaidő van, akkor is hívhatnak egy jobb helyről ahol nem tudom fogadni a hívást, és lehet aztán vissza se tudom hívni őket. Ti hogy oldanátok meg, ha váltáson gondolkodnátok? Jelentkezem aktívan más helyekre mióta itt vagyok, mert itt nettó 170 ezer körül fizetnek, össze vissza rángatnak be munkába (délelőttből még aznap egyből éjszakásba), hirtelen 12-ezés, nem azt csinálom amire felvettek. Jelenleg szüleimmel élek egyébként a vírusnak hála ismét. Gondoltam már arra is, hogy autóval elmegyek addig valamerre, mintha dolgozni mennék, és akkor úgy ha jön egy hívás akkor tudom fogadni. Tegnap is pont utolsó pillanatban hívtak munka előtt egyébként, de ott az illető nem is volt teljesen tisztában azzal, hogy mi lenne a munka pontosan.

2020. aug. 26. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelzed az önéletrajz kísérőlevelében, hogy mikor vagy elérhető, illetve, hogy visszahívod, ha nem tudod fogadni a hívást.
2020. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy szünetben cigi meg kávé helyett mégis visszahívod őket.

Egyébként most akkor a szüleid elől is titkolod, hogy állást keresel?

2020. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem avatom be őket, mert nekik az a lényeg hogy tartsam el őket
2020. aug. 26. 13:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor visszahívást nem fogadnak
2020. aug. 26. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd be a telefonod, ha keresnek vedd fel, ha szóvá teszik mondd meg, hogy miért kerestek, fontos volt. Különben is kereshetnek családi ügyben is vagy pl a gyereked miatt a suliból stb. (Voltam pénztáros tescoban ott is nálam volt a telefon, amikor állást kerestem, és vártam más melóhelyről hívást, volt, hogy felvettem miközben kasszáztam, mondjuk akkor már sz@rtam bele ott mindenbe.
2020. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is kb. ezen a szinten vagyok már.
2020. aug. 26. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!