Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szolgál a munkahelyeken a...

Mit szolgál a munkahelyeken a tervezet?

Figyelt kérdés

Pl:csinálnak egy költsègvetèsi tervezetet a munkahelyen, hogy mennyi bevètel lenne optimális a cègnek, ha ezt sikerül túlhaladni, mèg többet várnak az emberektől.

Olyan is van, hogy beosztást kèszìtenek, előre megtekintheted, aztán ha kèrsz változtatást, akkor áthúzzák, majd rajzolnak oda egy szìvecskét. Ha több csaj kèri, esetleg ruhákkal is foglalkoznak, akkor változtatható a történet. Minek a tervezet, minek előre gondolkodni?


2020. aug. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előre gondolkodás hasznos dolog. Sőt, azon két tevékenység egyike, amely a történelem során valamennyi rendszerben és kultúrában hasznos volt (a másik a fegyverkezés). Az, hogy nálatok a tervek nem jók, nem azt jelenti, hogy nincs értelme a tevékenységnek, hanem azt, hogy nem jól csináljátok.

A második bekezdésből pedig egy büdös szót sem értek, de ez legyen az én bajom. Úgy látszik, a tegnapi pénznyelős rébusz után most szívecskés-ruhásat kaptunk munkaügyi témakörben, én meg így, este fél 9 után nem vagyok jó rejtvényfejtésből.

2020. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jöhetnek még.
2020. aug. 26. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A tervek azért vannak, hogy keresztül húzhassák őket. Ebben az országban ugyanis arról híresek az emberek, hogy addig kombinálnak, amíg másokat nem sikerül a céljaik megvalósításában megakadályozniuk. Kevés hazugabb jelenséget ismerek a világon, mint a költségvetési terv. Ez a szemfényvesztés alapfoka ITT. Elég csak azt megvizsgálni, hogy amennyiben készül valamilyen út Magyarországon, akkor milyen tervek övezik és mennyi közük van a valós árakhoz az árképzéseknek. De vizsgálhatnánk a közbeszerzéseket is.
2020. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!