Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez meg mit jelent?

Ez meg mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel szoktunk beszélgetni személyes dolgokról is. Meséltem neki, hogy én úgy érzem 100 %-osan odaadó vagyok a kapcsolatomban, és elmondtam miket teszek meg a páromért. Erre azt mondta, hogy ha még akkor lennénk mikor nem vagyunk házasok engem választana. Volt már sokszor félreérthető dolog amit mondott, de ez most nagyon fura volt. Jelentheti ez azt esetleg, hogy bejövök neki?
2020. aug. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bejössz neki,

de azt is mondta, hogy csak akkor választana, ha nem lennétek kapcsolatban, tehát ne fűzd tovább. Ha személyes dolgokról beszélsz vele, akkor Te is megbízol benne, mert szimpatikus. Nemde?

Lehet, hogy máskor félreérthető dolgot mondott, de ez nem olyan. Mit mondott még? Elárulod?

2020. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Feldobta a labdát, hogy vajh egy kufircra vevő vagy-e. Ócska trükk, ócska embertől.Aki ezt egy kollégának szövegeli, az nem egyenes ember.
2020. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez egy jelzés volt, hogy ugyan foglaltak vagytok, de ő kéznél lesz, ha akarod. Házas emberként ez, hogy nem esett le neked?
2020. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb annál, amikor két házas kolléga a munkahelyen kezd el kavarni. Borítékolható a lebukás
2020. aug. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont azt jelenti, hogy ungabungára vágyik veled a hátsó raktárban. Házas embertől kissé gerinctelen.
2020. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!