Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudod hogy a főnököd,...

Honnan tudod hogy a főnököd, kollégáid megaláznak? hogy néz az ki? Szerintetek mi számít annak?

Figyelt kérdés
Autista vagyok emiatt tényleg nem tudom. :S

2020. aug. 31. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk a fönök raszolt a ffiakra hogy kizarolag ülve pisilhetnek. Ök meg bologattak mint a birka.

En meg ki voltam akadva hogy van képe egy fönöknek ilyeneket kerni.

Es még a fönökkel ertettek együtt a barmok.


Vagy mäsok elött csesz le es nem hiv el külön mehbeszelni a vélt problemait mert hatalmat statuàl.

2020. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amikor a vak is latja hogy a dolgozonak van igaza szakmai kerdesben de a fönöknek kell alarendelnie mindenkinek magàt mert ordit es nem nyitott semmire. A dolgozo csak hülye lehet cimmel
2020. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Webáruházban a (férfi) főnök elég sokáig nem akart takarító személyzetet felvenni vagy ilyen céget fizetni, ezért kijelentette, hogy a takarítás női munka, ezért az üzlethelyiség takarítását a női alkalmazottaknak kell csinálni, munkakörtől függetlenül.
2020. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1/3


És azt mégis hogyan ellenőrzi, mindenkit figyeltet ha vizelni megy?Bolond ha ilyent kér.Rá kell hagyni.Bezárja az ember az ajtót aztán úgy hugyozik ahogy akar.

2020. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is maga az ellenörzes meg persze ki lehet bujni ilyenek alol.


Az abszurdum ott van, hogyan vàrhat el, vagy kérhet ilyet? Kb a szemelyi szabadsag sertese kategoria. Johogy azt nem mondja msr meg hogy a nök betétet vagy tampont hasznàlhatnak e.

2020. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl.: ha közös megbeszélésen előhozzák ugyan a hibádat, de azt csakis teljesen negatívan.
2020. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 megalázós főnököm volt.


Az egyik:


Full hülyének nézte az alkalmazottakat. Rendszeresen küldött körbe üzeneteket, hogy kik a top performerek és kik a legrosszabbak. Na képzelheted ez milyen volt annak, aki a lista végén kullogott... A top performer meg a barátnője volt, akinek egyébként más volt a munkaköre...:D Volt, hogy beszédet is hallgattunk arról, hogy mi az, hogy ő a legjobb mikor nem is ez a munkája és 40 óra munka mellett neki vannak a legjobb számai? Hát igen, ez jó kérdés, hogy hogy is lehet ilyen... :D

Ha valaki home officeba ment biztos felhívta az illetőt a semmiből, hogy tényleg dolgozik-e és osszuk meg a GPS adatokat a mobil an, hogy tényleg az irodában vagyunk-e... Az ilyen szintű bizalom hiánya is megalázó szerintem, pláne ha teljesen alaptalan.


A másik:


Jobb vezető volt, de volt amit nem tudott kezelni juniorként. Nekem akkor haldoklott egy közeli hozzátartozóm, amikor vele dolgoztam, miután elmondtam a következő céges ajándékozásnál nyugtató teakosarat kaptam a cégtől...


Miután meghalt a hozzátartozóm ő is az egész csapat előtt adott elő egy beszédet arról, hogy nem érdekli a problémám. Nyilván nem ilyen direktben, de mindenki tudta, hogy az a beszéd nekem lett címezve.

2020. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!