Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy állásinterjún ahol még...

Ha egy állásinterjún ahol még szó sincs róla,hogy felvettek,megengedjem ,hogy fénymásolják a személyimet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a felvétel részét képezi. Máskülönben minek foglalkoznának vele?
2020. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Absuzolút nem feltétlenül.

Sokszor jártam úgy,hogy lefénymásolták,és nem lett belőle semmi.

Hogy megadod,azt neked kell eldöntened,de lehet,hátránnyal indulsz.

Nem szoktak visszaélni vele.

Meg ha felvettek,nyilván akkor mondják,hogy felvettek.

2020. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Eleve másolatokkal szoktam menni állásinterjúra, plusz bizonyítványokról, nyelvvizsgáról, jogosítványról is viszek, ami kell az álláshoz.
2020. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Frászt!

Ameddig nincs szerződés nem vagy köteles adatszolgáltatásra.

S különben semmi szükségük a személyidre interjúnál, mert csak 1-2 adat kell róla esetenként szerződés után is.


Igazából a lakcímedet se kell beírnod max a várost, kerületet.Emailből is egy álláskeresői fiókot érdemes csinálni...stb.

Minden személyes adatod akkor megosztandó, ha lesz szerződés csak ezt már sokan elfelejtették...gusztustalan adathalászok...pff.

2020. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.válaszolónak igaza van.Volt olyan,hogy fel sem vettek de az adó,Tb kártyám,személyim az állásinterjún lefénymásolták.Csak azt nem tudom mire használják.
2020. szept. 1. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna! Ennyi erővel kérhetné mindenki, aki bement állásinterjúra, hogy időarányosan fizessék ki azt a 0,5-1 óra interjú időt, mintha dolgozott volna...
2020. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!