Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is gyűlöli a munkahelyét?

Más is gyűlöli a munkahelyét?

Figyelt kérdés

Már évek óta nap mint nap van valami szemétség (hogy ha csak szépen akarok fogalmazni). Már akkor éreztem, hogy váltani szeretnék. De most már nagyon elég volt. Tavasszal a korlátozások alatt már betelt a pohár. Jelentkeztem is tanfolyamra, ha elvégzem, meg tudok szabadulni ebből a pöcegödörből. De addig még van jó pár hónap. Ráadásul a gyakorlati óra pont akkor lesz, amikor a munkám a covid ellenére “elszólít” , nem választható. Mert hát ott nincs vírus XD

Meg tavasszal jelentkeztem egy rendezvényre is, amit szintén arra az időpontra raktak át, amikor nem tudok itthon lenni. Ezt úgy néz ki, elbukom, nem volt olcsó. Ezek csak apró részletek, de sok a bosszúság és az emberek szívatása. Itt már a “leszrom” tabi nem elég. Nem tudom, hogyan vészeljem át épp ésszel ezt az időszakot, amíg tudok majd váltani.

És már belefáradtam a rengeteg szrságba.



2020. szept. 3. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. 3,5 évig voltam ott. A covid alatt atertekeltem az élet emez es felmondtam. Miszerint egy szuper új helyemem vágyok 2 hónapja. Válts. Ne várj.
2020. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi csak gyorsan gépeltem ráadásul atirja a telefon.
2020. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es HOL voltál Te?
2020. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Addig nem tudok váltani, amíg nem vizsgázok le. Az még néhány hónap. :( Azért mindenáron nem lehet. Csak ez a szakmám van, most lesz a második. Egy gyárba meg nem megyek el fele pénzért 3 műszakba. Akkor nem lenne megoldott a gyerek suliba vivés, elhozás.

Csak próbálom átvészelni ezt az időszakot.

2020. szept. 4. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartás akkor kérdező! 3-as, milyen kérdés ez hogy hol voltam én?
2020. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!