Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a személyiségtípus általába...

Ez a személyiségtípus általában minden cégvezető/tulajra igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon barátságos mindenkivel, nagyon népszerűek, folyton vigyorognak, de néha előjön belőlük az állat, nem kicsit...olyankor mindenki behúzott farokkal bebújik egy asztal alá kb.

Elég sok munkahelyem volt már, de ezek kb mindegyikre igazak voltak.



2020. szept. 4. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a normális. Minden embernek van efféle rossz napja, csak az a különbség, hogyha hierarchikus szinten hatalommal rendelkezel, akkor megeshet, hogy rossz felé irányítod a negatív energiádat, ugyanis az emberek hajlamosak ezt a hozzájuk közelebb álló személyeknek átadni. Tehát nem az utcán fog lerúgni egy embert a főnök feszültséglevezetésképpen, hanem próbálja magában tartani és ha valaki egy kisebb negatívummal az útját keresztezi, ő jó eséllyel megkapja az egészet.


Persze vannak ettől eltérő esetek is. Volt pl alattomos főnököm egyszer: teljesen mindegy mit csináltam, velem szemtől szemben ment az áll-jópofizás, aztán meg a vezetőség másik felétől hallom vissza a gondokat/észrevételeket velem kapcsolatban. Ha ezt ott velem közli, akkor talán van esélyem javítani rajta.

2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Klasszikus pszichopata leírás... Amúgy nem feltétlenül, volt nem egy normális főnököm (legalábbis nekem)
2020. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen, nekem is sok vezetőm volt és volt aki mindig hideg vérrel kezelt minden szituációt, nem "bújt ki belőlük az állat". De volt olyan cégvezetőm is, akiből meg a barátságosság és népszerűség hiányzott és azok voltak a ritka pillanatok, amikor normális volt.
2020. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, egy ilyennel sem találkoztam még
2020. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ők is csak állatok, mint a macska gyakorlatilag.Ha megkapnak mindent, dorombolnak, ha nem, akkor hisztiznek;)
2020. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ötösnél a pont!

Legtöbbjükre ez jellemző.

2020. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Apukám vállalkozó. Alapvetően egy türelmes nyugodt ember, fát lehet hasogatni a hátán, Aki viszont kihozza belőle ezt az állatot az abszolút meg is érdemli. Egyszer hallottam csak ordítani /illetve egy személlyel de több alkalommal/ az viszont jogos volt. Az alkalmazottakkal nem terrorkodik, mindig kér nem pedig utasít és mindig megköszön. ha az ügyfél viszont bicskanyitogató akkor neki is elgurulhat a gyógyszere.
2020. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem.
2020. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!