Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mérgező kolléganőt, hogyan...

Mérgező kolléganőt, hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Adott egy 50 körüli nő, látszik, hogy teljesen megkeseredett. Ezer éve nem volt kapcsolata, egyedül el, nincsenek gyerekei. Ő maga a rosszindulat megtestesítője. Régebben nagyon naiv voltam és a bizalmamba engedtem, aztán később rájöttem, hogy ezekkel az információkkal visszaél, kinevet, kibeszél, stb. Ő az aki szeret mindenkiről mindent tudni, de magáról semmit se mond el. Aki szeret tanacsokat osztogatni úgy, hogy az ő élete sem egy jó minta. Aki már reggel munkakezdés előtt puffog valami miatt, aki a főnök kedvence és képes vele együtt kibeszélni azokat, akikkel egy irodában dolgozik.

Aki forgatja a szemét mindenen, aki mindig kibeszéli azt, aki éppen nincs ott. Aki sokszor susmorogva kritizál mindenkit akar a külseje miatt, akar a szellemi képességeiből kifolyólag, holott ő sem egy szepseg. Hogy ez a nő mennyire ronda, ez mennyire meghízott...

Egyre nehezebben tudom ignorálni, és sokszor azon kapom magam, hogy már gyomorideggel megyek dolgozni, és nap végére én is olyan negatív és pesszimista/bunkó leszek, mint ő.


2020. szept. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Mindenki, úgy vélekedik róla, mint te, mert mindenkivel ilyen s elegetek van nagyon belőle?

Szoktatok névnapot ünnepelni?


Akkor, ezen alkalomból akár előrehozva is vesztek egy seprűt, arany színű sprayvel lefújátok + csomagoltok hozzá egy vibrátort átlátszó csomagolásban természetesen s ha nagyon égetni akarjátok, akkor elemek helyett egy használt autó akkumulátort is tesztek mellé ( a látvány a lényeg ), mert neki annyi kellhet az "eszközhöz":DDD


Ezt egyik reggel kiteszitek az asztalára egy kártyával mellékelve, hogy "Sok szeretettel a megbántott-megalázott kollégáktól!".

Esetleg vidizhetitek is;)


Cirkuszol, hisztériázik max, de igazából még felettesei is hülére röhögik magukat rajta, de ilyen után megtanulja, hogy mi korrekt s mi nem.


A másik, hogy egy aljasságánál le kell ordítani a fejét, hogy nem a hüle gyerekével beszél s vegyen vissza, mert olyan fejmosást kap, hogy olyat a 100 éve alatt még nem látott;)

2020. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenen csak átnézni lehet és összefogni ellene. És vigyázni kell, mert amit mondasz neki, a főnöknek mondod.
2020. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Na összefoglaltad a volt főnököm viselkedését.

Semmit, sajnos.

2020. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én 1* egy hasonló majomnak adtam egy könyvet, ami a személyiségeket taglalta, és betalált, mert magába nézett.
2020. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A megoldás: érzelmi kontroll. Ne húzd fel magad rajta, ne pazarolj rá energiát. Az élettől már megkapta amit érdemelt.
2020. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, semmitmondó, "üres" témákra korlátozod vele a "kommunikációt". Időjárás, takarítás minősége, virágok, zajforrások... -Elromlott a lehúzó a WC-ben... -Megint kiöntötte valaki a kávét a folyosón!... -Ez a szintje! Mosolyogva megfogadod a tanácsait, aztán - még amikor jól látja, hogy mit csinálsz, - ott folytatod, ahol abbahagytad. -Persze ez csak akkor áll, ha nem okozol ezzel kárt a cégnek. Nekem is van ilyen "barátnőm"! Kerültem, kerülöm a konfliktusokat, ahogyan csak lehet, de a múltkor nálam is elszakadt a cérna, - elegem lett abból, hogy következmények nélkül b.szogat mindenkit, ott rúg utána mindenkinek, ahol csak módjában áll és egyszer, amikor elöntötte a harctéri idegesség az agyamat, szóltam személyre szólóan neki egy határozott utasítást. Megemlítettem ezt a főnökünknek is, - hozzátéve, hogy egyáltalán nem vagyok büszke a cselekedetemre, de nem vagyok hajlandó elviselni a stílust, amikor úgy szól időről-időre valaki hozzám, mint akit a seggéből rántott ki. Nem tudom, beszélgettek-e erről a főnökömmel erről az esetről, de azóta csend van, - nekem nem is kell több, csak ne piszkáljon senkit senki feleslegesen.
2020. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerülni kell a pettinget vele.
2020. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis ciánkáli a reggeli kávéba csodákra képes.
2020. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nő nálunk is van, semmit nem csinál már a betartáson kívül. Se kutyája, se macskája, és csak a szemétkedés élteti. Inkább rombolja a tekintélyét a hátráltatással, csakhogy másnak szarabb legyen.
2020. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!