Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyet ajánlanátok...

Milyen munkahelyet ajánlanátok Detken, ami jól fizet?

Figyelt kérdés

Van érettségim, munkatapasztalat. 23F.

450 bruttó kellene havonta, vagy 350 nettó.



2020. szept. 11. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aha...Szakgimnáziumi érettségivel, három szakmával, nyelvvizsgával nem akarnak felvenni sem sehova, nem hogy még ennyit keressek. Én is azon gondolkodom, hogy később biztos Pestre kell, hogy menjek, és beköltözöm valami melós szállóra, mert itt vidéken(pedig nagy város mellett lakom), a lehetőség nulla, pláne mióta beütött a vírus.
2020. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kisgöncöl ***** válasza:

Hat, en laktam pesten, mindenki azt hiszi, hogy tele van lehetoseggel. Aztan lofaszt.

Nem vettek fel egyszeruen sehova, ugyhogy vissza kellett koltoznom, ahonnan indultam.

Nem olyan egyszeru ez.

2020. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12es, de olyan egyszerű ez ha normális végzettsége van az embernek...
2020. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Detken (igaz Halmajugrán van, de pár km csak) a kekszgyár van. Ott ennyit nem fogsz keresni.

Exem erőműves, ő 400 körül kapott két műszakban, de ott sem mindegy, melyik részen dolgozol. Ahogy a bányánál sem.

Párom hegesztő/lakatos, Gyöngyösön van egy kis cégnél, reggel 7-15 dolgozik, ha túlóra van, akkor 18-ig. Olyan 350 körül jön ki tisztán.

Szakmával többre mennél mint az érettségivel.

De azért sok sikert kívánok.

2020. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 milyen szakmát ajánlasz?

Jogosítványom van!

2020. szept. 17. 12:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Nézd, én párom szakmáját tudom kiemelni, mivel az ő keresetét ismerem. Lakatos, hegesztő.

Az öcsém burkoló vállalkozóként, tényleg brutál jól keres.

De azt neked kell tudni mihez lenne kedved.

2020. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Burkoló az nekem is tetszik. havi 2 milliót simán össze lehet szedni!
2020. szept. 17. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!