Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten fogok melózni? Töb...

Krómgyűrű kérdése:

Budapesten fogok melózni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Jövőhónaptól Pesten fogok dolgozni, mivel csak itt találtam szakmámhoz való munkát.

Vidéken élek, 220 km-re Pesttől. Hétvégente megoldható, hogy hazajárjak.


Azonban félek az új környezettől, az új "életemtől", mivel sok minden meg fog változni.


Elsősorban az új kollégák foglalkoztatnak, nagyon fiatal vagyok (21 éves) és félek, hogy nem fogok jól kijönni vagy közömbös leszek az idősebb kollégákkal.


Az is aggaszt, hogy sosem voltam kollégista, minden nap hazajártam suliból, így majd csak hétvégente találkozom majd a szüleimmel és testvéreimmel. Ettől is félek.


Már ha csak a munkára gondolok, görcsbe rándul a gyomrom..



2020. szept. 14. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mit dolgozol?
2020. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz para.


Még most állj be anyud mellé főzni, hogy megtanuld az alapokat.


Az új albèrlet majd szépen lassan kialakul.

2020. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, fogalmazzunk úgy, hogy hivatásos leszek.


Köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 14. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés...ha felvettek s bemész, akkor ott fogsz dolgozni..., ha nem, akkor nem...remélem kielégítő a válasz a kérdésre:DDD
2020. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel jár a felnőtté válás. Ne aggódj, idővel megszokod, csak leválni nehéz az otthoniakról.
2020. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hivatasos?

Hivatasoskent videken is van melo. Az ujsag tele van "ismerkedokkel" akik burkolt szexualis szolgaltatast kinalnak.


Ezt a "szakmat" milyen iskolaban oktatjak?

2020. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!