Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fognak hülyének nézni,ha...

Nem fognak hülyének nézni,ha ma délután télikabátba megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ahhoz hűvös van hogy rövidujjúba menjek,pulóverem nincs,tavaszi kabátom sincs csak rövidujjúm és télikabátom.Nem fognak kiröhögni ha télikabátot veszek fel a 17 fokban?

2020. szept. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Délután van a legmelegebb, én biztos furcsán néznék, de mindig látni ilyen alakokat akár még nyáron is beöltözve vannak.

Amúgy meg hogy hogy nincs semmit átmeneti ruhád?

2020. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este 8-kor 13 fok volt. Telikabatba mentem. Masok nem annyira.

Ha este/ejjel ersz haza,ertheto.


16 fokban tenYleg keves a polo. Ilywnkor en is felveszek vmi konnyedebb kabatot.


Ilyenekert nem nagyon gondolok semmit az emberekrol. Budapesten kb barmit felvehetsz.

N

2020. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap láttam egy srácot pulcsiban és szövetkabátban. Furának találtam, de még mindig jobb ilyen időben, mint a bokalengető nadrág, zokni nélkül. Este meg már rendesen hideg van.
2020. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha nagyon az esti órákban érsz haza, akkor nem furcsa. Ha meg lány vagy, a lányok mindig fázósabbak. Az egyik barinőm is ma pufi kabátban sétáltatta a kutyust. 18/l
2020. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és este 10-re fogok hazaérni.Akkor már hideg lesz.
2020. szept. 27. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 a múlt héten akartam venni pulóvert használt ruhaboltban de csak gyerekméret volt.
2020. szept. 27. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a póló.
2020. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!