Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályáznátok úgy állasra ha...

Pályáznátok úgy állasra ha előtetek más is érdeklődött a melóra?

Figyelt kérdés

Kisteherautós állás ki volt irva a munkaügyiben, míg olvastam volt előttem egy pasas aki már a telefonszámukat kérte az adminisztrátortól én meg eljöttem mert nálam idősebb volt a tag , gondoltam felesleges szóba hozni, nekem se tapasztalatom sem személyiségem sincs.


Hazajöttem azt elmeséltem, mondták a szüleim, hogy ritka gyökér vagyok, meg sem próbálom. Az az érvem, hogy huszonéves ember nem kell senkinek munkaerőnek, így várok pár évet élek ilyen heti 2 nap segédmunkából majd 30+ évesen amikor majd nem azt látják, hogy 15 vagyok ( mert annyinak nézek ki) akkor majd próbálkozok. Eddig jó sok interjún voltam, kínos volt mert "tényleg 22 éves vagy?" kérdések jöttek.


2020. szept. 28. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pályázó miatt már visszaléptél...??


Vannak állások, ahová többtucat jelentkező van, ember!


Szerintem a kifogásokat keresed, hogy miért ne kelljen dolgoznod...

2020. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elszúrtad, meg kellett volna próbálni. Nem a képességeiddel van baj, hanem az önbizalmaddal. Simán lehet hogy a másik alak egy fafej és téged meg fölvettek volna. Amúgy miért nem mész vissza holnap érdeklődni?
2020. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amúgy remélem kihasználod a sok szabadidőt és fejleszted magad, nyelvet tanulsz stb. Ha dolgozol rajta, hogy értékesebb munkaerő légy, könnyebben fölvesznek.
2020. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez?? Minden állásra jelentkezik legalább egy tucat ember, végzettséget, szakértelmet nem igénylő munkákra több százan is! Ha csak olyan helyre vagy hajlandó jelentkezni, ahová rajtad kívül senki más nem jelentkezik, soha nem lesz munkád!
2020. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ritka gyökér vagy a biztos!
2020. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbálkozz és ilyen esetben a magad érdekét nézd. Ismered a közmondást?

- Erősebb kutyáé a "szexuális élvezet" .

Mások 30 éves korukra akár autóval, lakással, gyerekekkel (IS) vannak. Te meg akkor akarsz elkezdeni pénzt keresni?

2020. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha meg betöltöd a 40-et akkor meg azért nem akarsz majd dolgozni mert öreg vagy?:D
2020. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán 30 évesen mit mutatsz fel az interjún? 20 évesen baxtam dolgozni, mert túl fiatalnak néztem ki. Akkor meg az lesz a baj, hogy nincs munkatapasztalatod.... Jelentkezz mindenre, aztán csak összejön valami, bár ilyen hozzáállással kétlem...
2020. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztően ritka, hogy egy munkára mindössze egy ember jelentkezzen. Ha erre vársz, akkor sosem fogsz dolgozni.


"Az az érvem, hogy huszonéves ember nem kell senkinek munkaerőnek"


Ez baromság.

2020. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt aztán vannak bajok.


Ellenpéldának mondok egy kedvenc sztorimat a kolléganőmtől: úgy jött hozzánk dolgozni sikeresen, hogy a konkurenciát gyakorlatilag hazaküldte a teszt íráskor. Amikor megérkezett, illedelmesen megkérdezte a többiektől, hogy tesztírásra jöttek-e, és röviden elmagyarázta nekik blöffölve persze, hogy őt már felvették az adott állásra és a tesztírás már tárgytalan. Hazamentek. 😂

2020. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!