Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megböbbentő események, amikre...

Megböbbentő események, amikre nem számítottál, hogy megtörténnek a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Lehet ez vicces, bizzar vagy egyenesen megbotránkoztató.

2020. szept. 28. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orrom előtt kapott szívrohamot és halt meg az egyik kollégám.

Erre mondjuk nem számítottam előre.

Egyébként meg nem tudom mire gondolsz "megdöbbentőként", pont munkahellyel kapcsolatban? Nem szokott megnyílni a föld és nem tör fel az olaj.

2020. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az áruszállító kamionban egy migráns bújt el. Beszaladt a gyárépületbe, ott fogták el.
2020. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna mi kiismertük a főnök működését, így ez lecsapódik az egész csapaton, így nálunk a szokatlan dolog már megszokottá kezd válni, hogy nálunk mindig történik valami fura.
2020. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az irodaház ablakát tisztító alpinistának elengedett a kötele, konkrétan éreztem a széken, amikor becsapódott. Szerencsére hosszú idő alatt, de teljesen felgyógyult.
2020. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett kamerát találtak a női wc-ben.
2020. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincsenek meglepő dolgok... Volt már, hogy leszakadt az épület teteje, és kijöttek a tűzoltók darus kocsival lebontani a maradékot, idén megint kidőlt egy ablak tokostul, ilyen is előfordult már régebben is... Elektromos tűz is már 3 szor volt amióta itt vagyok. Csőtörés, Dugulás rendszeres, egyszer olyan csőtörés volt, hogy egy üveges szigetelt ajtó mögött kezdett feljönni a víz, és senki sem merte kinyitni az ajtót, mert kizúdul, de egyre magasabban állt, végül kb amikor már 1 m magas volt bent a víz szint kinyitott egy kolléga és az egész víz kizúdult az épületbe... Automata tűzoltórendszer gyakran elindul magától, de a víz függöny elzáró csapja pont a zuhatag alatt van,ahhoz meg valakinek be kell állni alá... Volt, hogy arra jöttem, hogy a víz függöny két oldalán álltak a kollégák, és várta mindenki, hogy valaki beálljon alá lezárni, hogy lehessen kitolni a vizet... Egyszer volt egy nagy beázás a pincében amikor árvíz volt 2013 ban, már be volt téve 2 elektromos szivattyú, de jött egy kolléga, aki a hosszabbítóban megbotlott, és be rúgta az egész elosztót a vízbe... Napokig legalább 2 m vízszint volt a pincében, a biciklijeink és az ott tárolt minden holmi pl tartalék számítógépek stb víz alá kerültek... Egy olyan is volt, hogy egy olyan részén, ahol senki sem jár a női főnök bezáródott a férfi WC be, nem volt nála telefon, és kb 1 órát üldögélt a WC n mire arra járt valaki... Egyik reggel nem tudtunk bemenni a munkahelyre, mert leállt az egyik lift benne a biztonsági őrrel, aki bent elaludt,igy nem volt aki reggel kinyisson. Én már nem lepődök meg semmin :D
2020. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!