Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől ilyen büdös a szája? Ha...

Mitől ilyen büdös a szája? Ha nem eszik hagymát, de mégis olyan szaga van?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársamról van szó, olyan elviselhetetlen büdös a szája, hogy ez hihetetlen. Már szóvá tettem neki hogy ne egyen reggelire hagymát, azt mondja hogy nem szokott reggelizni hagymát. De mégis hagyma szag árad ki a szájából (szó szerint öklendezem) Persze ő nem érzi, ja persze... Ha én érzem, neki is kellene éreznie.

2020. szept. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igénytelen. Hol dolgozol?
2020. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Milyen hagyma?

Mert a fokhagyma szag a cukorbetegség jele.

2020. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Ez valami kialakult sztereotípia a magadfajtáknál, hogy szerinted csak a hagymától lehet rossz a szájszag?
2020. szept. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy valami gyógyszert, vagy természetes alapanyagú valamit szed. Lehet, hogy a szervezete így reagál dolgokra.
2020. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hordjatok maszkot. A háttérben lehet igénytelenség, vagy betegség is.
2020. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ételtől van és nem is a hiányzó szájhigiénia miatt, akkor betegség lehet az ok. Pl. nyitott bélszáj. És lehet, hogy ő tényleg nem érzi.

Ha a barátod vagy rokonod lenne, felhozhatnád, hogy forduljon orvoshoz, munkatársként azonban tényleg ciki. Hát nincs neje vagy valaki, aki dokihoz küldje?


Én így vsz. annyit javasolnék, hogy hordjatok maszkot, és szellőztessetek ill. ne menjetek egymás közelébe, ha nem muszáj...

2020. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!