Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárakban miért ilyen sok a...

Gyárakban miért ilyen sok a tetovált ember?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom, az emberek felének (főleg fiatalok) tele van tetoválva a karja, nyaka.

#tetoválás #gyár #mujnkahely
2020. szept. 30. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi értelmiségi megmondó ember van itt :) csak azt el felejtik hogy ha a gyárakban a dolgozók megállnának akkor pl nem tudnának be ülni az ajudiba meg a béjemwébe, nem lenne mit enniük mert ugye elég sok étel van ami gyárakban készül, járhatnának meztelenül stb stb. Szóval legyen már bennünk annyi emberiség, tisztelet a másik iránt hogy nem kategorizáljuk be a munkahelye miatt. :) mondjuk felesleges volt ezt leírni. Mondhattam volna a falnak is, még az is előbb megértette volna
2020. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ugy vannak vele hogy aki tetovált az bírja a kiképzést, nem okoz neki gondot órákat a soron állni
2020. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
11: Ez igaz, de ettől függetlenül tény, hogy a gyárakban dolgozók többsége nem arról híres, hogy szétvetné a kultúra és a műveltség. Én is dolgoztam gyárban két évig, és a többségnél nem éppen az aktuális havi színházműsor volt a beszédtéma. Valamint voltak, akik kiröhögtek, mert könyvtárba járok.
2020. okt. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz hogy valaki értelmiségi legyen nem kell hogy színházba járjon. Elég ha tisztességesen elvégzi a munkáját és tud viselkedni is. Nálunk a gyárba csak egyetlen egy ember van akinek a munkája is csapnivaló, és viselkedni se tud. Ki is van nézve rendesen.
2020. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14: Ahol én dolgoztam, ott elég szép számmal voltak olyanok is, akik dolgozni elfogadhatóan dolgoztak, a stílusokra viszont enyhe kifejezés volt a tirpák bunkó.
2020. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert a gyárakban legtöbbnyire prolik dolgoznak
2020. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 akkor te miért nem dolgozol gyárban? :D
2020. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
17 mert nem tartom magam prolinak
2020. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez elég “proli” dolog hogy lenézel valakit a munkája miatt :)
2020. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!