Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha a vezető...

Rebel888 kérdése:

Mi a teendő, ha a vezető manipulálja a jelenléti ívet?

Figyelt kérdés
A jelenléti íven 12 óra van beírva, de csak 6 és fél órát dolgozik a munkavállaló. A vezető természetesen tud róla, és hónapok óta így működik.Persze nem mindenkinek, csak a "csókosnak". Hová lehet fordulni panaszért. Videókamera felvételen tisztán látszik, hogy napi szinten távozik előbb a dolgozó, mint ami a jelenléti íven van.

2020. okt. 4. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne mással foglalkozz! Ha nem tetszik a munkahely, keress másikat!
2020. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk nekem konkrétan 8 óra volt beírva, ennek ellenére minden nap, még hétvégeken is napi 12 órákat dolgoztam, részben otthon, mert kisgyerekem volt és óvodazárás után nyilván nem hagytam bent.

Általában a munkahelyeken nem a munkaidő van, hanem a munkafeladat, azzal meg mindenki pontosan tisztában van, hogy a legjobb képességek mellett is az mennyi idő alatt végezhető el.

Mondjuk én gyűlölöm a jelentgetést és a jelentgetőket, kivéve, ha a másik rendszeres korai távozása miatt nekem marad kétemberes feladat.

2020. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Sehova, ha a vezető a tulajdonos. Úgy ad előnyt bármilyen szinten bárkinek, ahogy kedve tartja. Ha nem ő, akkor az ő főnökének/tulajdonosnak.
2020. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Jo hülye vezetö akkor.

Ez ugy szokott menni hogy mindenki annyit köteles a jelenletire irni ahany orara be van jelentve különben megbünteti a NAV az egész kotyeràjt. Vagy mit.

Csusztatàsok tuloràk ide vagy oda.

2020. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Ja es külön szokták vezetni a valodi jelenletit.
2020. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz a HR-re, vagy a munkaügyi bíróságra. De nyilván zsákutca. LEgyél csókos, vagy mondj fel.
2020. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az illető nyugdíjas, órabérben dolgozik. Kereskedelmi munka.
2020. okt. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!