Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkatársam jóval idősebb...

Munkatársam jóval idősebb nálam, mit szeretne elérni azzal hogy mindent úgy kezd vagy fejez be, érted amit mondok, nem érted amit mondok?

Figyelt kérdés
Jegyzem nem vagyok h***e, megcsinálok bármit, amit ő mondjuk nem. De én nem jegyzem meg neki hogy na ezt is nekem kellett megcsinálni, mert szívesen tettem, de ő mindig olyan lekezelően viselkedik velem. Mit tennétek ebben a helyzetben? Ha tovább csinálja beszélek vele, mert hosszú távon így nem tudunk egymás mellett dolgozni.
2020. okt. 6. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Üsd el poénnal. Egy ilyen beszólásra mondd azt, hogy persze értem, ma reggel bevettem a megértő gyógyszeremet :). És nevess egyet. Észre fogja venni magát.
2020. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszokásból mondja.
2020. okt. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan lehet mint a vágod, vágod?
2020. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez megszokás lesz.
2020. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egy kolléganőm ugyanilyen, minden 2. mondatot így kezd:

"Hádemostérted, hádemostkomolyanérted, hádemostérteddehát" --> és ezek variációi. 😁

2020. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Én, amilyen gyökér vagyok, ezúttal minden neki szánt mondatot (ha szünetet tartok egy mondat közben, akkor a két felét is) azzal fejezném és zárnám, hogy "értem amit mondasz".


Baromi idegesítő, de érteni fogja, hogy ez az ő szövegére válasz :D


Vagy alternatívaként:


"...és ezt be kéne fejezni holnapra. Érted, amit mondok?"

"Tessééék? Megismételnéd?" (olyan hangsúlyban, hogy leessen, hogy csak szívatod. Nehogy azt higgye, hogy tényleg nem fogtad fel :D)

2020. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát elég zavaró minden nap többször, ma ha elkezdi kitalálok rá valamit vagy elmondom hogy ezt fejezze be. És a sok munkába amit idáig csináltam szivességből semmi köszönet nincs részéről. Ma nem is csinálok semmit, tegnap is elhatároztam aztán mégis csináltam, de csak mert jól esik hogy másnak is tetszik.
2020. okt. 6. 08:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En is hasznalom amikor a masik soha semmire nem reagal csak all èd bambul miközbrmen en beszelek es azt sem tudom itt van e. Ha neha benyögne egy ühüm ahamot az is sokat segitene hogy tudjam nem magamban beszelek.


Kolitarsam egyszer ki is probalta rajtam,hogy hanyszor akarok visszajelzest kapni töle, miközben meseltem valamit.

Direkt csak nézett es hallgatta ahogy beszelek semmit nem jelzett vissza es kb 10 szer kerdeztem öt,hànyszor akartam kontaktot felvenni vele, mialatt meseltem valamit, hogy èrted? Vagy szerinted? Dehàt nem?


Vele mondjuk sokat hülyültünk is.jo bnöm volt :)

2020. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*csak áll és bámul
2020. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az az üveges tekintet. Az "kenyszerit" ilyenekre :D
2020. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!